Geri Dön
EkonomiSüper Loto sonuçları açıklandı! 30 Mayıs Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama millipiyangoonline...

Süper Loto sonuçları açıklandı! 30 Mayıs Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama millipiyangoonline...

Süper Loto çekiliş heyecanı ekrana geldi. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 21 milyon 578 bin 826 TL. Peki, Süper Loto çekilişinde ikramiye devretti mi? İşte, sonuç sorgulama...

Sisal Şans oyunlarından Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Süper Loto'da büyük ikramiye 21 milyon 578 bin 826 TL. 30 Mayıs 2021 Süper Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -20-25-35-45-46-47- oldu.

30 MAYIS SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

En çok kazandıran şans oyunlarından Süper Loto'nun pazar akşamki çekilişi yapıldı. Sisal Şans'ın düzenlediği çekiliş 30 Mayıs Pazar akşamı saat 21:30'da canlı olarak gerçekleşiyor. Çekilişler ise www.millipiyangoonline.com adresinden canlı olarak takip edilebiliyor. Çekiliş sonrası 6 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

Süper Loto sonuçları açıklandı 30 Mayıs Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama millipiyangoonline...

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUCU SORGULAMA...

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com’a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Fitch Türkiye için büyüme tahminini yükselttiUluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, Türkiye için bu yılki büyüme beklentisini yüzde 7,9'dan yüzde 9,2'ye çıkardı. Kredi derecelendirme kuruluşu, Küresel Ekonomik Görünüm raporunda, Türkiye'de 2021'de neredeyse son 10 yılın en yüksek büyümesinin yaşanmasının muhtemel olduğunu belirtti. Fitch, küresel ekonomiye ilişkin büyüme tahminini ise yüzde 6,3'ten yüzde 6'ya düşürdü
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler