Geri Dön

Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto sonuç sorgulama...

12 Kasım Süper Loto sonuçları açıklandı. Düşen numaralar sonrası 6 bilen çıkmadı ve büyük ikramiye bir sonraki çekilişe devretti.

Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto sonuç sorgulama...

Haftanın 3 günü gerçekleştirilen Süper Loto'nun 12 Kasım tarihli çekilişi saat 21.30'da gerçekleşti. Bu akşamki çekilişte 2-20-41-42-58-60 numaraları düşerken 6 bilen çıkmadı ve büyük ikramiye devretti.

SÜPER LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI

12 Kasım Süper Loto sonuçları açıklandı. Süper Loto'un bu akşamki çekilişinde bir devir daha yaşandı. 5 bilen 17 kişi ise 19 bin 242 lira 35 kuruş kazandı.

SÜPER LOTO SONUÇ SORGULAMA 

Süper Loto sonuçları açıklandı Süper Loto sonuç sorgulama...

12 KASIM SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA?

12 Kasım yani bu akşam gerçekleştirilecek Süper Loto çekilişi saat 21.30'da yapıldı.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto artık bayilerin yanı sıra Millipiyangoonline.com adresinde online olarak da oynanabiliyor. Uygulamaya giriş yaparak Süper Loto için internet üzerinden kupon doldurabilirsiniz.

SÜPER LOTO OYNAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

 

Yasak aşkta şoke eden son! Anlattıkları 'pes' dedirttiBursa'da Yusuf A. (37), evinde geceyi birlikte geçirdiği evli Nuray E.'yi (32) fenalaşması üzerine kıyafetlerini giydirip, kapının önüne bıraktı. Polisi arayıp, 'kadın bayılmış' ihbarında bulunan Yusuf A., Nuray E.'nin öldüğünü öğrenince kaçtı. Kadının cep telefonunu da alan Yusuf A., polis ekiplerince yakalanıp, gözaltına alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber