Geri Dön

1 Aralık Süper Loto sonuçları sorgula | Süper Loto sonuçları kazandıran numaralar

Süper Loto'da 1 Aralık Salı çekilişi tamamlandı. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da çekiliş dün akşam saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 17 milyon 77 bin 729 TL olarak belirlendi. Peki, Süper Loto çekiliş sonucu nasıl, nereden öğrenilir?

1 Aralık Süper Loto sonuçları sorgula | Süper Loto sonuçları kazandıran numaralar

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. 1 Aralık Süper Loto'da büyük ikramiye 17 milyon 77 bin 729 TL. Süper Loto çekilişinde kazandıran şanslı numaralar - 13 - 20 - 33 - 41 - 42 - 57 - oldu. İşte, 1 Aralık Salı Süper Loto çekiliş detayları...

1 ARALIK SÜPER LOTO SONUÇLARI

Haftanın üç günü; Salı, Perşembe ve Pazar günü çekilişi gerçekleştirilen Süper Loto'da haftanın ilk çekilişi bu akşam yapıldı. 1 Aralık Süper Loto çekiliş sonucuna göre; 6 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti. 5 bilen 13 kişi 20.947,65 TL, 4 bilen 721 kişi ise 587,50 TL kazandı.

1 Aralık Süper Loto sonuçları sorgula | Süper Loto sonuçları kazandıran numaralar

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Bayilerin yanı sıra Süper Loto online olarak da oynanabiliyor. Millipiyangoonline.com adresinden Süper Loto oyunu için kupon doldurabilirsiniz.

SÜPER LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

1,5 yaşındaki kızıyla eşinin üzerine kaynar su döktü! Serbest bırakıldıTürkiye kaynar su vahşetiyle sarsıldı. Konya'da otomobil tamircisi olarak çalışan Ali A. (28) iddiaya göre sabah kahvaltı yapması için kendisini uyandıran 5 yıllık eşi Rukiye A. (23) ile 1.5 yaşındaki kızı Eylül'ü, üzerlerine sıcak su dökerek haşladı. Olayın ardından gözaltına alınan Ali A., adli kontrolle serbest bırakıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber