Geri Dön
EkonomiSüper Loto sonuçları açıklandı! 15 Aralık Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama...

Süper Loto sonuçları açıklandı! 15 Aralık Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama...

Süper Loto çekiliş heyecanı son buldu. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 20 milyon 846 bin 542 TL. İşte, 15 Aralık Süper Loto çekiliş sonuçları...

Süper Loto sonuçları açıklandı! 15 Aralık Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama...

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Süper Loto'da büyük ikramiye 20 milyon 846 bin 542 TL.15 Aralık Süper Loto çekilişinde kazandıran şanslı numaralar -15-23-24-38-45-46- oldu. Süper Loto nasıl oynanır?

15 ARALIK SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın üç günü; Salı, Perşembe ve Pazar günleri çekilişi gerçekleşen Süper Loto'nun bu akşamki çekilişi saat 21.30'da yapılacak. Süper Loto çekilişi Milli Piyango TV aracılığıyla canlı olarak takip edilecek. Şanslı numaralar www.millipiyangoonline.com adresinde olacak. Çekilişin ardından 6 bilen çıkmadı ve büyük ikramiye devretti. 5 bilen 21 kişi 13.955,70 TL kazandı.

Süper Loto sonuçları açıklandı 15 Aralık Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama...

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto yeni dönemde bayilerden oynanabildiği gibi www.millipiyangoonline.com adresinden online olarak da oynanabiliyor.

SÜPER LOTO ONLİNE OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Baykar'ın acı günü! Tarık Kesekçi için cenaze töreniTrafik kazasında hayatını kaybeden Baykar Savunma uçak mühendisi Tarık Kesekçi için cenaze töreni düzenleniyor. Törende konuşan Selçuk Bayraktar, "Yolda şehit oldular. Tümüyle memleketi adına gençler yetiştirmek için yola çıkmışlardı. Kendisi ile Akıncı'da çok mesaimiz oldu. Kendisi bir akıncıydı." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler