Geri Dön

Süper Loto çekiliş sonuçları belli oldu! İşte Süper Loto'da bu akşamın kazandıran numaraları...

Süper Loto çekiliş sonuçları belli oldu. Milli Piyango TV Youtube ekranı üzerinden gerçekleştirilen ve haftanın üç günü boyunca gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Süper Loto'da bu akşamın kazandıran numaraları belirlendi. Kazandıran numaraların belirlenmesinin ardından oynadıkları biletlere ne kadar ikramiye isabet ettiğini merak eden vatandaşlar Milli Piyango Online üzerinden biletlerini sorgulayabilecek. İşte Süper Loto'da bu akşamın kazandıran numaraları...

Süper Loto çekiliş sonuçları belli oldu! İşte Süper Loto'da bu akşamın kazandıran numaraları...

Sisal Şans ile yeni dönemde kazandırmaya devam eden Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Süper Loto'da büyük ikramiye 13 milyon 133 bin 652 TL. Süper Loto'da kazandıran şanslı numaralar 5 18 24 28 42 51 oldu.

Süper Loto çekilişinde 6 bilen çıkmazken 5 bilen 11 kişi 24.609,40 TL, 4 bilen 762 kişi 552,60 TL, 3 bilen 18.558 kişi 27,55 TL ve son olarak 2 bilen 173.909 kişi 3,10 TL tutarında ikramiyenin sahibi oldu.

MİLLİ PİYANGO ONLİNE SÜPER LOTO BİLET SORGULAMA EKRANI

Süper Loto çekiliş sonuçları belli oldu İşte Süper Lotoda bu akşamın kazandıran numaraları...

 

60 yaşındaki koronavirüs hastası polisi alarma geçirdiEdirne'de koronavirüs testi pozitif sonuçlanınca yerleştirildiği KYK yurdundan kaçan 60 yaşındaki şahıs polisi alarma geçti. Kısa sürede polis tarafından evinde yakalanan şahıs tekrar yurda götürülerek karantinaya alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber