Geri Dön

Süper Loto sonuçları açıklandı 9 Şubat 2021 | Süper Loto'da kazandıran numaralar...

Süper Loto çekiliş heyecanı son buldu ve kazanan numaralar açıklandı. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da dün akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 10 milyon 637 bin 764 TL. İşte, 9 Şubat Süper Loto çekiliş sonuçları...

Süper Loto sonuçları açıklandı 9 Şubat 2021 | Süper Loto'da kazandıran numaralar...

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Süper Loto'da büyük ikramiye 10 milyon 637 bin 764 TL. 9 Şubat 2021 Süper Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -18-25-30-36-44-53- oldu.

9 ŞUBAT SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın üç günü; Salı, Perşembe ve Pazar akşamları çekilişi yapılan Süper Loto'da haftanın ilk çekilişi dün akşam 21.30'da gerçekleşti. Süper Loto çekilişi www.millipiyangoonline.com MP TV aracılığıyla takip edilecek. Çekiliş sonrası 6 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

Süper Loto sonuçları açıklandı 9 Şubat 2021 | Süper Lotoda kazandıran numaralar...

SÜPER LOTO SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

SÜPER LOTO ONLİNE NASIL OYNANIR?

Süper Loto'da dev ikramiye hayali kuran vatandaşlar Süper Loto nasıl oynanır sorusuna yanıt arıyor. Bayilerin yanı sıra online olarak da oynanabilen Süper Loto'da kupon www.millipiyangoonline.com adresine girerek doldurulabiliyor.

SÜPER LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Bir köyü ayağa kaldıran taciz iddiasıIsparta'da, bir işletmecinin çalışanına tacizde bulunduğu iddiası üzerine toplanan köylüler, işletmenin bulunduğu alanda bir araya geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber