Geri Dön

Süper Loto sonuçları kaçta açıklanacak? 20 Ekim Süper Loto çekilişinde rekor ikramiye

Süper Loto çekilişi sonuçları için heyecan dorukta. Son çekilişte 6 bilen çıkmayınca devreden büyük ikramiye 30 milyon TL'ye ulaşmıştı. Bu akşam gerçekleşecek Süper Loto çekilişi Millipiyangoonline.com adresinden canlı olarak takip edilecek. Peki, 20 Ekim Süper Loto çekilişi saat kaçta?

Süper Loto sonuçları kaçta açıklanacak? 20 Ekim Süper Loto çekilişinde rekor ikramiye

Sisal Şans ile yeni döneminde kazandırmaya devam eden Süper Loto bu akşam çekiliyor. Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye tutarı 30 milyon 550 bin 3 TL.

20 EKİM SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA?

Haftanın üç günü; Salı, Perşembe ve Pazar günleri çekilişi gerçekleşen Süper Loto'da haftanın ilk çekilişi bu akşam gerçekleşecek. Süper Loto çekilişi saat 21.30'da Millipiyangoonline.com adresinden canlı olarak izlenebilecek.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto bayilerden oynanabildiği gibi online olarak Millipiyangoonline.com adresinden de oynanabiliyor.

SÜPER LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Taksim'de maske takmadığı için ceza yazılmak istenen kadın polise zor anlar yaşattıİstiklal Caddesi'nde, maske takmadığı için ceza yazılmak istenen kadın polise zor anlar yaşattı. Kimliğini vermemek için uzun süre direnen kadın, saç rengi nedeniyle durdurulduğunu iddia ederek polise, "Orada renkli saçlı, güzel görünür kamerada diye insan seçme. Kaç saniye gördün ya, 2 saniye görmüşsündür en fazla. Kameraları getirip şov yapıyorsun" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber