Geri Dön
EkonomiSüper Loto sonuçları kaçta açıklanacak? 6 Ekim Süper Loto çekilişi sonuçları için geri sayım

Süper Loto sonuçları kaçta açıklanacak? 6 Ekim Süper Loto çekilişi sonuçları için geri sayım

Süper Loto çekilişi için heyecan dorukta. Haftanın üç günü çekilişi gerçekleşen Süper Loto'da son çekilişte 6 bilen çıkmayınca devreden ikramiye 26 milyon TL'ye ulaştı. Peki, 6 Ekim Süper Loto çekilişi saat kaçta yapılacak?

Süper Loto sonuçları kaçta açıklanacak? 6 Ekim Süper Loto çekilişi sonuçları için geri sayım

Sisal Şans ile yeni dönemde kazandırmaya devam eden Süper Loto'da bu akşam çekiliş var. Son olarak 4 Ekim'de çekilişi yapılan Süper Loto'da 6 bilen çıkmayınca devreden büyük ikramiye tutarı 26 milyon 24 bin 602 TL oldu.

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ BU AKŞAM SAAT KAÇTA?

Haftanın üç günü; Salı, Perşembe ve Pazar günü çekilişi düzenlenen Süper Loto çekilişi bu akşam saat 21.30'da yapılacak. Süper Loto çekilişi Millipiyangoonline.com adresinde canlı olarak çekilecek ve izlenebilecek.

SÜPER LOTO ONLİNE NASIL OYNANIR?

Süper Loto yeni dönemde bayilerin yanı sıra artık online olarak da oynanabiliyor. Millipiyangoonline.com adresinde Süper Loto'yu online olarak oynayarak kupon doldurabilirsiniz.

SÜPER LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Sağlıklı diye yiyoruz fakat içindeki bu maddeleri kimse bilmiyor!Gıda katkı maddeleri, birçok kişinin eksik ya da yanlış bildiği konulardan biri. Sağlıklı sanarak tükettiğimiz yiyeceklerde bile birden çok gıda katkı maddesi bulunuyor. Gıda Mühendisi Ebru Akdağ, buna örnek olarak bir muzun içerisinde gizlenen katkı maddelerini gösterdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler