Geri Dön
EkonomiSüper Loto'da 19 milyon 944 bin 580 TL'lik büyük ikramiye sahibini buldu

Süper Loto'da 19 milyon 944 bin 580 TL'lik büyük ikramiye sahibini buldu

Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekilişte 19 milyon 944 bin 580 TL'lik büyük ikramiye sahibini buldu. İşte Süper Loto'da kazandıran şanslı numaralar...

Süper Loto'da 19 milyon 944 bin 580 TL'lik büyük ikramiye sahibini buldu

Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Süper Loto'da  19 milyon 944 bin 580 TL'lik büyük ikramiye sahibini buldu.15 Nisan 2021 Süper Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -4-9-37-43-45-54- oldu.

15 NİSAN SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Süper Loto Milli Piyango Online üzerinden ve bayiler aracılığı ile oynanabiliyor. Çekilişi canlı olarak izlemek isteyen vatandaşlar Milli Piyango TV Youtube ekranı üzerinden ve Milli Piyango Online üzerinden çekilişi canlı olarak izleyebiliyor. Çekilişin sona ermesinin ardından Qr kod ile kolayca biletinize ne kadar ikramiye isabet edeceğini öğrenebilirsiniz.

Çekilişin hemen sonrasında 6 bilen 1 kişi 19.944.580,45 TL kazandı.

Süper Lotoda 19 milyon 944 bin 580 TLlik büyük ikramiye sahibini buldu

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

SÜPER LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com’a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

Bakar Akar'dan İsrail tepkisi: Bu bir insanlık suçudurMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve TSK komuta kademesi, sınır birliklerinde incelemelerde bulundu, sınırda ve sınır ötesinde görevli birliklerin komutanları ile toplantı yaptı. Bakan Akar, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarına dair "Bu saldırılar, insanlık suçudur. Bunlar, huzuru, barışı tahrip etmek demektir. İnsanlık için tarihin yazacağı bir ayıptır." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler