Geri Dön

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! Milli Piyango Online bilet sorgulama ekranı...

Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye bir kez daha devretti. Eylül ayının son Süper Loto çekilişi dün akşam gerçekleştirildi. 6 bilen çıkmayınca büyük ikramiye Perşembe akşamı gerçekleştirilecek olan çekilişe devretti. Süper Loto çekilişinde dün akşamın kazandıran numaraları 1, 14, 20, 31, 46 ve 50 olarak açıklandı. İşte Süper Loto çekilişinde haftanın kazandıran numaraları...

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! Milli Piyango Online bilet sorgulama ekranı...

Süper Loto'nun 26. çekilişi dün akşam gerçekleştirildi. Haftanın üç günü boyunca gerçekleştirilen çekilişler ile talihlierin belirlendiği Süper Loto çekilişi Salı, Perşembe ve Pazar akşamları gerçekleştiriliyor. Çekilişler Milli Piyango TV Youtube ekranı üzerinden saat 21:30'dan itibaren takip edilebiliyor. 29 Eylül Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar 1, 14, 20, 31, 46 ve 50 olarak açıklandı.

6 bilen çıkmayınca Süper Loto'da 24.442.019 TL devretti. 5 bilen 13 talihli 22.152,55 TL, 4 bilen 726 kişi 617,00 TL, 3 bilen 16.936 kişi 32,10 TL ve son olarak 2 bilen 174.086 kişi 3,30 TL tutarında ikramiyenin sahibi oldu.

MİLLİ PİYANGO ONLİNE ÜZERİNDEN BİLET SORGULAMA

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı Milli Piyango Online bilet sorgulama ekranı...

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com’a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

Üniversiteler açılacak mı? Bakan Koca açıkladıSağlık Bakanı Fahrettin Koca CNN TÜRK'te 5N1K'da Cüneyt Özdemir'in sorularını yanıtladı. Sokağa çıkma kısıtlaması gelecek mi sorusuna yanıt veren Bakan Koca, "Türkiye için herhangi bir sokağa çıkma kısıtlaması düşünmüyoruz." dedi. Üniversiteler açılacak mı sorusunu yanıtlayan Koca, "Önümüzdeki günlerde karar veya öneri söz konusu olacak" ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber