Geri Dön
EkonomiSüper Loto sonuçları açıklandı! 24 Ağustos Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama ve kazandıran numaralar

Süper Loto sonuçları açıklandı! 24 Ağustos Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama ve kazandıran numaralar

Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleşti. Süper Loto'da büyük ikramiye 7 milyon TL'yi aşmış durumda. İşte, 24 Ağustos Süper Loto sonuçları...

Süper Loto sonuçları açıklandı! 24 Ağustos Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama ve kazandıran numaralar

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Salı, Perşembe ve Pazar akşamları gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Süper Loto'nun bu hafta içerisindeki ilk çekilişi bu akşam gerçekleşti. Son çekilişten devreden büyük ikramiye tutarı 6.472.038 TL olarak açıklanırken bugün gerçekleştirilen oyunların ardından büyük ikramiye tutarı 7 milyonu aştı. Kazandıran numaralar; 21-30-32-43-50-58 oldu.

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Süper Loto çekilişi bu akşam saat 21:30'da gerçekleşti. Milli Piyango TV Youtube ekranı üzerinden yapılan çekiliş canlı olarak takip edildi. Çekilişin tamamlanmasının ardından sonuçlara göre 21-30-32-43-50-58 kazandıran numaralar olarak açıklandı. 6 bilen çıkmadı ve 7.863.089,89 TL büyük ikramiye devretti.

Süper Loto sonuçları açıklandı 24 Ağustos Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama ve kazandıran numaralar

SÜPER LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
İstanbul'da lodos dehşeti! Çatılar düştü, inşaat işçileri canını zor kurtardıBaşakşehir'de bir restoranın tentesi şiddetli rüzgâr nedeniyle çöktü. Altında kimsenin olmadığı tentenin çökme anı güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.Bağcılar'da, şiddetli rüzgar nedeniyle bir apartmanın çatısı sokağa düştü. O sırada kaldırımdan yürüyen bir kişi ile okul çıkışı eve dönen öğrenci ve aileleri şans eseri yara almadan kurtuldu.Kâğıthane’de, şiddetli lodos nedeniyle bir binanın çatısı karşı kaldırımda yürüyen anne ile oğlunun üzerine düştü. Kadın ile oğlunun ağır yaralandı.Küçükçekmece'de inşaatta çalışan işçiler, şiddetli lodos nedeniyle zor anlar yaşadı. İşçilerin inşaatta çalıştığı sırada üst katlardaki iskele uçtu, tuğlalar rüzgarda savruldu. Canlarını zor kurtaran işçilerin zor anları kameraya yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler