Geri Dön

TAV'dan açıklama! 35 bin çalışanımız...

TAV Havalimanları'ndan yapılan açıklamada, "Bu süreçte, 35 bin çalışanımızdan hiç kimseyi işten çıkartmayacağımızı açıklamış bulunuyoruz." denildi.

TAV'dan açıklama! 35 bin çalışanımız...

TAV Havalimanları, bu süreçte 35 bin çalışanından hiç kimseyi işten çıkartmayacağını açıkladı.

TAV Havalimanları konu ile ilgili Twitter hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"TAV Havalimanları olarak 20 yıldan bu yana var olduğumuz her alanda en iyi hizmeti sunmak, iyi bir ülke temsilciği yapmak üzere çalışıyoruz. COVID-19 salgının ortaya çıktığı andan itibaren, faaliyet gösterdiğimiz tüm coğrafyalarda çalışanlarımızı, yolcularımızı korumak ve içinde bulunduğumuz topluma fayda sunmak üzere çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı tarafından başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası na 1 milyon TL katkı sağlıyoruz. Ayrıca İstanbul Üniversitesi ve Bezmi Alem Üniversitesi tıp fakültelerine destek veriyoruz.

Bu süreçte, 35 bin çalışanımızdan hiç kimseyi işten çıkartmayacağımızı açıklamış bulunuyoruz."

3 yaşındaki Dilara, fenalaşan anneannesinin hayatını kurtardıFinlandiya'da yaşayan 3 yaşındaki Dilara Gergin, beyne giden damarları tıkandığı için bayılan anneannesinin hayatını kurtararak, tüm ülkenin ilgi odağı oldu.Konyalı Abdullah ve Finlandiyalı Erja Gergin çiftinin kızı olan ve ebeveynlerinin işi nedeniyle gündüzleri anneannesi ile kalan Dilara, aniden fenalaşan anneannesinin hastaneye zamanında yetiştirilmesini sağlayarak hayatını kurtardı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber