Geri Dön

Tekzen’den online satış atağı

Tekzen’in internet sitesi tekzen.com.tr’den satışları artırmayı hedefiyor.

Tekzen’den online satış atağı

Site üzerinden bağ evi bile satılıyor. İstenen adrese ücretsiz olarak teslim ediliyor. Tekzen.com.tr E-Ticaret Direktörü Celal Bal, “İnternet sitemizde şu anda 15 ayrı kategoride 200 binin üzerinde ürün çeşidimiz var. Her geçen gün ürün çeşitliliğimizi artırıyoruz. tekzen.com.tr Tekzen’in en çok satış yapan offline mağazasının cirosundan 2-3 kat daha fazla ciroya sahip” dedi.

Şu anda 120 kişiyi çalıştırdıklarını belirten Bal, “Her ay ortalama 4 milyon ziyaretçi trafiğimiz var. Depolarımızdan günlük olarak 1000 ürün çıkıyor. Bunların içinde Bağ Evi de var, çiçek saksısı da var, çini veya koltuk da. Burada bizim için en önemli nokta, ziyaretçimizin siparişini en hızlı biçimde ulaştırmak oluyor” dedi.

Türk bayrağını indirmeye kalkışan kişiyi, linçten polis kurtardıŞanlıurfa'nın Birecik ilçesinde, şehitler için hakim bir tepede bulunan Türk bayrağını indirmeye çalıştığı iddia edilen kişi, polis ekiplerince yakalandı. Olayı duyan vatandaşlar tarafından linç edilmek istenen kişi, polis ekiplerinin havaya ateş açması sonucu öfkeli kalabalığın arasından kurtarıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber