Geri Dön
EkonomiTemel ihtiyaç desteği kredisi başvurusu ve sonuç sorgulama takip ekranı! 10 bin TL 6 ay ödemesiz Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank kredi sonuçları ne zaman açıklanacak?

Temel ihtiyaç desteği kredisi başvurusu ve sonuç sorgulama takip ekranı! 10 bin TL 6 ay ödemesiz Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank kredi sonuçları ne zaman açıklanacak?

Temel ihtiyaç desteği başvurusu ve sorgulaması ile ilgili detaylar gündemde yer alıyor. Corona virüsün ekonomik olarak olumsuz etki yaratmaması için vatandaşlara Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası tarafından kredi fırsatı sunuluyor. 10 bin TL'ye kadar kredi imkanında 36 ay vade ve 6 ay ödemesiz dönem bulunuyor. Vatandaşlar nasıl başvuru yapacağını, başvurularını gerçekleştirenler ise temel ihtiyaç desteği kredisi başvuru sonucunun ne zaman açıklanacağını ve sorgulamanın nasıl yapılacağını araştırıyor. Peki temel ihtiyaç kredisi başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak İşte Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası temel ihtiyaç desteği kredi başvuru ekranı...

Temel ihtiyaç desteği kredisi başvurusu ve sonuç sorgulama takip ekranı! 10 bin TL 6 ay ödemesiz Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank kredi sonuçları ne zaman açıklanacak?

Temel ihtiyaç desteği kredisi başvuruları devam ediyor. 6 ay ödemesiz krediye başvuru yapan vatandaşlar sonuçların açıklanacağı tarih ve kredi sonucu sorgulama ile ilgili ayrıntıları araştırıyor. 36 ay vadeli kredi imkanı Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası tarafından vatandaşlara sunuluyor. 10 bin TL'ye kadar olan temel ihtiyaç desteği kredi başvuruları elektronik ortam üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Peki temel ihtiyaç kredi başvurusu nasıl yapılır, sonuçlar ne zaman açıklanır? İşte Temel ihtiyaç desteği kredisi sorgulama ekranı...

HALKBANK BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİNE NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Halkbank İnternet Şubesine giriş yaparak; Başvuru- Bireysel Kredi Başvurusu- Kredi Türü: Tüketici Kredisi-Kredi Alt Türü: Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi adımlarını izleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.

Halkbank Mobil Şubesine giriş yaparak; Başvuru- Kredi Başvurusu- Kredi Türü: Tüketici Kredisi- Kredi Alt Türü: Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi adımlarını izleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.

0850 222 0 400 Halkbank Dialog’u arayarak Sesli yanıt sisteminde önceliklendirilmiş işlemler menüsünde 2 numaralı Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisini seçerek başvuruda bulunabilirsiniz.

HALKBANK BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ BAŞVURU EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ!

VAKIFBANK

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi kampanyasından hane halkı geliri 5.000 TL ve altında olan bireysel müşteriler faydalanabilecektir.

KREDİ NASIL KULLANILABİLİR?

Kredinin kullanabilmesi için öncelikle tarafınıza mutlaka onay SMS’i gelmesi gerekmektedir.

Onay mesajınızı aldıktan sonra, şubeye gitmeden aşağıdaki adımları takip ederek VakıfBank Mobil ve İnternet Bankacılığı üzerinden kredi kullanabilirsiniz.

Kredi Kullanmak İçin;

VakıfBank Mobil’den Başvurular>İhtiyaç Kredisi Başvurusu menüsünden Kredi Tipi olarak 6 Ay Ödemesiz Dönemli Destek Kredisi seçerek kullanabilirsiniz.

İnternet Bankacılığından Başvurular>İhtiyaç Kredisi Başvurusu menüsünden Kredi Tipi olarak 6 Ay Ödemesiz Dönemli Destek Kredisi seçerek kullanabilirsiniz.

VAKIFBANK BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ BAŞVURU EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ!

VAKIFBANK BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ BAŞVURU SONUCU SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

ZİRAAT BANKASI KREDİ DURUMU NASIL GÖRÜNTÜLENİR?

Kredi Başvurunuzun güncel durumunu Internet Şube, Ziraat Mobil uygulamasından takip edebilirsiniz.

ZİRAAT BANKASI BİREYSEL KREDİ BAŞVURU EKRANI

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Denizli'de alkollü genç otomobilleri taşa tuttuDenizli'nin Merkezefendi ilçesinde, aşırı alkollü olduğu öne sürülen Melih Ç. (23), yoldan geçen araçları taş atarak trafiği tehlikeye düşürdü. 4 araç atılan taşlardan zarar görürken, vatandaşlar tarafından yakalanan Melih Ç., polise teslim edildi. Melih Ç.'nin yoldan geçen araçlara taş attığı anlar ise güvenlik kamerasına da yansıdı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler