Geri Dön

THY dün uçuş sayısıyla Avrupa'nın zirvesine çıktı

Türk Hava Yolları( THY), Avrupa Hava Seyrüsefer Emniyeti Teşkilatı (EUROCONTROL)'nın yayımladığı verilere göre 543 uçuşla dün itibariyle Avrupa'da en çok uçuş gerçekleştiren havayolu şirketi oldu.

THY dün uçuş sayısıyla Avrupa'nın zirvesine çıktı

 

"DÜNYADA EN FAZLA ÜLKEYE HALA BİZ UÇUYORUZ"

 EUROCONTROL, 13 Ocak Çarşamba  gününe ilişkin trafik verilerini açıkladı. Buna göre THY,  gerçekleştirdiği 543 uçuşla Avrupa'nın zirvesinde yer aldı. THY Genel Müdürü Bilal Ekşi de sosyal paylaşım sitesi 'twitter' hesabından konuya ilişkin açıklama yaptı. Ekşi, "Sizin için uçuyoruz. Zaman zor zaman fakat; Avrupa'da hala en fazla seferi biz yapıyoruz. Dünyada en fazla ülkeye (102) hala biz uçuyoruz. Aşı ile inşaallah 2021'de THY yine yüksekten uçmaya devam edecektir" ifadelerini kullandı.

Mecliste mikrofon kavgası! Birbirlerine girdiler...Çekya meclisi 'mikrofon' tartışmasına sahne oldu. Milletvekili Lubomir Volni, konuşurken mikrofonunun kapatılmasına tepki gösterdi. Volni, mikrofonunun kapatılmasının ardından başkan vekilinin mikrofonundan konuşmak istedi ancak o sırada arbede yaşandı o anlar kameralara anbean yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber