Geri Dön
EkonomiTOBB ve Visa’dan dijitalleşme seferberliği

TOBB ve Visa’dan dijitalleşme seferberliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Visa, işini dijitale taşımak isteyen KOBİ’lerin ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetlerin sergileneceği, bu konuda rehberlik ve eğitimlerin sağlanacağı Akıllı KOBİ platformunun ilk fazını hayata geçirdiklerini duyurdu.

TOBB ve Visa’dan dijitalleşme seferberliği

 

KOBİ’ler Akıllı KOBİ platformu üzerinden muhasebeden insan kaynaklarına, web sitesi tasarımından online rezervasyona kadar geniş bir yelpazede, Türkiye’nin dört bir yanından yeni teknolojilere odaklanmış tedarikçilerin ürünlerine avantajlı koşullarla ulaşarak, bu hizmetleri uygun ödeme koşullarıyla ve Visa işbirliği ile sunulacak ayrıcalık ve kampanyalarla satın alabilecekler.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, “Dijitalleşmek isteyen KOBİ’ler çözüme, çözüm sunan şirketler ise KOBİ’lere ulaşmakta zorluk yaşıyor. Visa ile birlikte Akıllı KOBİ projesini geliştirdik. KOBİ’ler için bir dijitalleşme ekosistemi oluşturmayı hedefliyoruz” dedi.

Visa Türkiye Genel Müdürü Merve Tezel de, “KOBİ’lere faaliyetlerini sağlıklı biçimde yürütebilmeleri amacıyla Visa olarak global ölçekte destek veriyoruz” diye konuştu.