Geri Dön

‘TOTAL’in projesi 1 yılda 16 ile yayıldı

Türkiye’nin lider akaryakıt şirketlerinden TOTAL istasyonlarının, akaryakıt sektöründe bir ilke imza atarak hayata geçirdiği “İki Elin Enerjisi Güzel” projesi, birinci yılında 16 ilde 124 istasyona ulaştı.

‘TOTAL’in projesi 1 yılda 16 ile yayıldı

TOTAL istasyonları, kurumsal sosyal sorumluluk anlayışı kapsamında tüm Türkiye’de 4 milyonun üzerindeki işitme engelli bireye yönelik projeyi geçen yıl başlattı.

Proje kapsamında TOTAL istasyonları, işaret dili eğitimi almış personeliyle işaret dilinde hizmet vermeye başladı.

İşitme Engelliler Eğitim Faaliyetleri Derneği ile birlikte yürütülen proje, önce İstanbul, Ankara ve Bursa’da 20 istasyonda uygulanmaya başlandı. Antalya ve İzmir’in ardından Samsun, Balıkesir, Yalova, Afyon, Uşak, Kütahya, Eskişehir, Isparta ve Denizli’deki TOTAL istasyonları da projeye dahil oldu. Şu an ise Türkiye genelinde işaret dilinde hizmet veren TOTAL istasyonu sayısı 16 ilde 124’e ulaştı.

Total Oil Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi Begüm Egesel, “Türkiye’ye değer katmak, ülkemize ve insanımıza hak ettiği en iyi ürün ve hizmeti sunmak amacıyla çalışırken, topluma karşı sorumluluklarımızı da göz önünde bulunduruyoruz” dedi. 

‘TOTAL’in projesi 1 yılda 16 ile yayıldı

 

Türkiye'nin günlük corona virüs tablosu (28 Haziran 2020)Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosunu açıkladı. Türkiye'de son 24 saatte 1356 kişiye Kovid-19 tanısı konuldu, 15 kişi hayatını kaybetti, toplam vaka sayısı 197 bin 239, can kaybı 5 bin 97 oldu. Son 24 saatte 1413 kişinin daha iyileşmesiyle Covid-19 tedavisi tamamlananların sayısı 170 bin 595 oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber