Geri Dön

Tüketici talebiyle Multi’yi geliştirdi

Pınar, tüketicilerden gelen talep doğrultusuyla Multi’yi geliştirdiğini duyurdu.

Tüketici talebiyle Multi’yi geliştirdi

Pınar Süt Genel Müdürü Gürkan Hekimoğlu, son yıllarda tüketici nezdinde sağlıklı yaşam odaklı ürün talebinin arttığını gözlemlediklerini, bu doğrultuda ürün geliştirme çalışmaları yaptıklarını dile getirdi. Hekimoğlu, şöyle anlattı:

“Günümüz dünyasında 24 saatlik zaman dilimi artık çok hızlı yaşanıyor. Böylesi bir devinim içinde kimi zaman tek bir besin kaynağından birden fazla vitamin ya da mineral alınması gerekebiliyor. Pınar olarak yaptığımız tüketici araştırmaları sonucunda, özellikle pandeminin de etkisiyle bağışıklık sisteminin korunması ve sağlıklı beslenerek zinde kalma çabasının öne çıktığı sonucuna ulaştık. Bu doğrultuda Pınar Süt Ar-Ge Merkezi ve Ege Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü ile yürüttüğümüz iki yıllık çalışma sonucunda Pınar Multi’yi geliştirdik.”

Boş yolda çukura düşen sürücü, "Size saygı duyuyorum" diyerek polise direndiBURSA'da sokağa çıkma kısıtlamasında boş kalan yolda bir sürücü otomobili ile çukura düştü. Kazayı hafif sıyrıklarla atlatan sürücü Ali D. (51) alkol testi yapmak isteyen polis ekiplerine "Size saygı duyuyorum" diyerek uzun süre direndi. Ali D.'ye 6 bin 986 TL para cezası kesilirken, ehliyetine el kondu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber