Geri Dön

Tur Assist’te yeni yapılanma

Asistans hizmetleri alanında faaliyet gösteren Tur Assist, şirket bünyesinde yeni yapılanmaya giderek finans ve tedarik yönetimi için iki yeni atama gerçekleştirdi.

Tur Assist’te yeni yapılanma

24 yıldır sigorta, otomotiv ve finans başta olmak üzere pek çok sektördeki kurumun 11 milyonu aşkın müşterisine 7 gün 24 saat acil hizmet sağlayan şirket, pandemi sürecinin de etkisiyle dijitalleşme sürecini hızlandırdı. İnsan kaynakları yapısını bu doğrultuda yenileyen şirket, finans ve tedarik ağı yöneticiliği için iki yeni üst düzey atama gerçekleştirdi. Şirketin yeni CFO’su Eren Çanakçı olurken, Tedarik Yönetimi Direktörlüğü görevine ise Göktuğ Yağcıoğlu atandı.

Eren Çanakçı, profesyonel iş hayatına Ernst&Young şirketinde adım attı. Çanakçı, ardından sırasıyla, Multi Development Türkiye. Watsons Kozmetik ve Jones Lang Lasalle’de iş hayatına devam etti. Ağustos 2020 itibariyle Tur Assist’te CFO olarak atanan Çanakçı, iyi derecede İngilizce biliyor.

İş hayatı boyunca çeşitli üst düzey pozisyonlarda çalışan ve son olarak Eureko Sigorta bünyesinde görev yapan Göktuğ Yağcıoğlu, Ekim 2020 itibariyle Tur Assist Tedarik Yönetimi Direktörlüğü görevini üstlendi. Yağcıoğlu daha önce, Garanti Bankası, Eureko Sigorta ve Achmea’da çalıştı.

Tur Assist’te yeni yapılanma

Göktuğ Yağcıoğlu

Evlilik teklifi pahalıya mal oldu! 'Bütün düğün parası gitti'Antalya'da yaşayan İsmail Göksu, kız arkadaşı Gözde Yıldırım'a arkadaşlarıyla birlikte yaptığı driftli evlilik teklifi pahalıya mal oldu. Teklifine 'evet' cevabı alan Göksu, kesilen ceza ile hayatının şokunu yaşadı. Evlilik teklifi organizasyona katılan kişilere toplamda 78 bin 137 lira ceza kesildi. Bu olayın ilgi çekeceğine inanıyordum ama bu kadarını da beklemiyordum diyen damat adayı; "Ceza yiyen bazı arkadaşlarım, 'Bütün düğün paramız gitti. Ben sizin düğününüzde takı takacaktım. Takıyı önceden takmış olduk' diye konuşuyor" dedi. Gözde Yıldırım ise; Bu güzel fikrin sonu bu olmamalıydı. Yüzyılın evlenme teklifi bu. Bu kadar pahalı bir düğün iptal olmayacak. Cezamızın tekrar ele alınarak ya iptal edilmesi ya da hafifletilmesini istiyoruz" ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber