Geri Dön

Turkcell’den 4.5G’li sim kart kampanyası

Turkcell, 4.5G uyumlu akıllı telefonlarındaki sim kartları en ileri mobil teknolojileri destekleyen sim kartlarla sömestr tatili boyunca ücretsiz değiştiren Turkcell’lilere, 4 GB mobil internet sunuyor.

Turkcell’den 4.5G’li sim kart kampanyası

4.5G teknolojisinin kullanılmaya başlanacağı 1 Nisan 2016 tarihi itibariyle, bu teknolojiyi kullanmak isteyenlerin hem akıllı cihazlarının hem de sim kartlarının 4.5G’yi desteklemesi gerekiyor.

Akıllı telefonları LTE teknolojisini destekleyen Turkcell’liler ücretsiz sim kart değişikliklerini, Turkcell Flagship Mağazaları, Kurumsal Çözüm Merkezleri, Turkcell İletişim Merkezleri ve Turkcell Yetkili Satış Noktaları’nda yapabilecek. Sömestr dönemi 4.5G sim kart değişim kampanyası 7 Şubat tarihine kadar geçerli olacak ve kampanyadan yararlananların hatlarına bir ay boyunca geçerli 4GB mobil internet tanımlanacak. Turkcell’liler akıllı telefonlarının veya SIM kartlarının 4.5G’yi destekleyip desteklemediğini Turkcell.com.tr’deki 4.5G sayfasını ziyaret ederek veya 4.5G yazıp 2222’ye SMS göndererek öğrenebilirler.

Plakasına maske takan ehliyetsiz motosikletli yakalandıDüzce’de, motosikletinin plakasına maske takan ve polisin ihtarına rağmen durmayan Yahya Çetindağ, yaşanan kovalamaca sonunda yakaladı. Çetinkaya'ya ehliyetsiz olması, plakasını kapatması ve ihtara rağmen durmaması nedeniyle 3 bin 266 lira ceza kesildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber