Geri Dön
EkonomiTürkiye'nin Eğlence ve Rekreasyon Fuarı, ATRAX kapılarını açtı

Türkiye'nin Eğlence ve Rekreasyon Fuarı, ATRAX kapılarını açtı

Türkiye’nin Eğlence ve Rekreasyon Fuarı ATRAX 2015 başladı.

Türkiye'nin Eğlence ve Rekreasyon Fuarı, ATRAX kapılarını açtı

Türkiye’nin her yerinden oyuncak firmalarının katılacağı fuarda, yerli malı olan Türkiye’nin ilk ve tek 150 metre vuruş menzilli lasertag’i, Türkiye’nin ilk 360 derece dönebilen Mini Ranger’ları, 10 Boyutlu Sanal Gerçeklik Simülatörü, kullanıcılara maksimum hızı ve kokpit içindeki heyecanı bire bir hissettiren F1 Yarış Simülatörü gibi eğlence sektörünün kreatif oyuncakları İstanbul Fuar Merkezi’nde görücüye çıkacak.

Türkiye’de ilk ve tek Uluslararası Eğlence, Aktivite, Park Endüstrisi ve Hizmetleri Fuarı olma özelliği taşıyan ATRAX 2015’te 30 farklı ülkeden 200’ün üzerinde katılımcı yer alıyor.

Geçen yıl 24 ülkeden 10 bin ziyaretçiyi İstanbul’da ağırlayarak sektörde önemli bir etki yaratan fuar, bu yıl da 15 bin ziyaretçiye ev sahipliği yapmayı hedefliyor. Dün başlayan oyuncak fuarı 5 Aralık Cumartesi gününe kadar ziyaret edilebilecek.

30 ÜLKEDEN GELDİLER

Katılımcılara uluslararası boyutta yeni iş bağlantıları kurma fırsatı da sunan ATRAX, geçen yıl üçüncü kez düzenlenmesine rağmen toplam 30 ülkeden 195 katılımcı firmayı İstanbul’da ağırlamıştı. Bu yıl iki salon ve fuaye ile birlikte 3 bölümden oluşan fuarda 200 sektör profesyoneli yer alacak

Ters dönen otomobil metrelerce sürüklendiAfyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde seyir halindeyken takla atıp devrilen otomobil, metrelerce sürüklendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler