Geri Dön

TÜSİAD Yönetim Kurulu, Ankara’da temaslarda bulunacak

Kemal Kemal Kemal Kemal Kemal Kemal Kemal Kemal Kemal Kemal Kemal Kemal Kemal Kemal Kemal Kemal

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği’nin (TÜSİAD) yeni Yönetim Kurulu, yarından başlayarak 2 gün süresince Ankara’da temaslarda bulunacak.
TÜSİAD’dan yapılan açıklamaya göre, TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ başkanlığındaki heyet, temaslar çerçevesinde, yeni Yönetim Kurulu’nun gündemini ve 2009 yılı önceliklerini devlet ve Hükümet yetkilileri ile paylaşacak.
Bu kapsamda, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, TBMM Başkanı Köksal Toptan, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Nazım Ekren, Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan ve Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış ile görüşmeler gerçekleştirilecek.
TÜSİAD heyeti ayrıca, Ekonomi Koordinasyon Kurulu Toplantısı’na katılarak, ekonomi gündemine ilişkin görüşlerini ve önerilerini aktaracak.

Karaman'da bir köy koronavirüs nedeniyle karantinaya alındıİstanbul'dan yolcu otobüsüyle Konya'nın Ereğli ilçesindeki oğullarını ziyarete gelen ve corona virüs testi pozitif çıkan 60 yaş üstü çiftin, aynı zamanda memleketi olan Karaman'ın Ayrıncı ilçesine bağlı Berendi köyünde bir yakınlarının cenaze törenine katıldığı öğrenildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber