Geri Dön
EkonomiVakıfbank tarımsal üretimin yanında

Vakıfbank tarımsal üretimin yanında

Vakıfbank tarım bankacılığı uygulamaları alanında deneyimli tarım uzmanları, 50’ye yakın ürün ve hizmetiyle çiftçilerin finansman sorunlarını çözmeye devam ediyor.

Vakıfbank tarımsal üretimin yanında

Banka, bitkisel üretimden seracılığa, hayvancılıktan balıkçılığa, üreticilerin tüm işletme ve yatırım kredisi ihtiyaçlarını karşılıyor. Kullanıcı sayısı 155 bine ulaşan TarımKart ile üreticiler, tarımsal faaliyet sırasında ihtiyaç duydukları önemli avantajlardan yararlanıyor. VakıfBank tarım kredilerinden bugüne kadar 275 bin çiftçi yararlandı. 

VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı Hazım Akyol, “Tarım ve hayvancılığın ülkemizin geleceği açısından taşıdığı önemin bilincindeyiz. Üreticileri desteklemeyi önemli bir sorumluluk olarak görüyoruz. Her zaman olduğu gibi pandemi döneminde de çiftçilerimizin yanında yer aldık. İlk günden itibaren süreci finansal açıdan en sorunsuz şekilde atlatmalarına destek olacak pek çok uygulamayı devreye soktuk. Bugün de desteklerimizi hız kesmeden sürdürüyoruz. Pandemiden dolayı, üreticilerimizin süreçten kaynaklanan olumsuz etkilerini en aza indirgemek amacıyla VakıfBank Tarım Bankacılığı Tablet uygulamamamızı hayata geçirdik” dedi.

30 Temmuz koronavirüs tablosu belli oldu! İşte günlük vaka sayısı...Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu belli oldu. Türkiye'de son 24 saatte 256 bin 460 Kovid-19 testi yapıldı, 22 bin 83 kişinin testi pozitif çıktı, 69 kişi hayatını kaybetti. Kovid-19'la mücadele kapsamında son 24 saatte birinci, ikinci ve üçüncü doz toplam 1 milyon 424 bin 550 aşı uygulandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler