Geri Dön

Vatan Bilgisayar’dan Adana’ya mağaza

Vatan Bilgisayar, 2019 yılında mağaza yatırımlarına devam ediyor. M1 Adana AVM’deki mağazasını mayıs ayında hizmete açtı. Vatan Bilgisayar, açılışa özel indirim geleneğini bozmayarak birçok teknoloji ürününde sunduğu fiyatlarla teknoloji severlerden yoğun ilgi gördü.

Vatan Bilgisayar’dan Adana’ya mağaza

M1 Adana AVM’de yer alan mağazasında televizyon, cep telefonu, notebook, tablet, masaüstü bilgisayar, yazıcı, fotoğraf makinesi, kamera, küçük ev aletleri ve daha birçok kategoride ürünler hizmete sunuldu. Yapılan açıklamada, “Vatan Bilgisayar olarak kalite ve uygun fiyatı tüketicilerimizle buluşturduğumuz yeni mağazalarımızla yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Her yeni mağazamızla tüketicilerimizle daha fazla yakınlaşırken istihdama da katkı sağlıyoruz, mağaza yatırımlarımızı sürdüreceğiz” denildi.

İndirimli ürünler

Televizyon, cep telefonu, notebook ve küçük ev aletleri tüketicilerin en yoğun ilgi gösterdiği kategoriler arasında yer aldı. İndirimli ürünler arasında, Samsung Galaxy A50 64 GB akıllı cep telefonu 2.399 TL’den, Huawei Y6 2018 16 GB akıllı cep telefonu 799 TL’den, Lenovo Tab A10 ZA1U0081TR Quad Core Tablet 699 TL’den, HP 5QS92EA İntel Core i5 işlemcili notebook 2.999 TL’den, Lenovo 81D10033TX Notebook 1.299 TL’den satıldı.

Hem karantinayı hem de sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettiKarabük'te yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele tedbirleri kapsamında karantinada olması gereken kişi, sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu saatte ticari taksideyken polis denetimine takıldı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber