Geri Dön
EkonomiYalıkavak Marina’da Novikov Italy açıldı

Yalıkavak Marina’da Novikov Italy açıldı

Restoran zinciri Novikov Grup, Türkiye’de büyümeye devam ediyor. Novikov Grubu geçtiğimiz yıl ilk kez Türkiye’ye getirdiği Novikov Bodrum’un yanı sıra bu sezon da Yalıkavak Marina’da “Novikov Italy” restoranını açıldı. Novikov Italy, restorancılar Arkadiy Novikov (Novikov Grubu) ve Anton Pinskiy (Pinskiy & Co) işbirliğinde hizmete girdi.

Yalıkavak Marina’da Novikov Italy açıldı

EKONOMİ SERVİSİ - Bodrum’da Yalıkavak Marina’nın restoran işletmeciliği için en umut verici yerlerden biri olduğunu ileten Novikov Grubu kurucusu Arkadiy Novikov, “Geçtiğimiz yıl Asya konseptli restoranımız Novikov Bodrum’u Yalıkavak Marina’da açmamız büyük bir başarıydı ve bizi de çok mutlu etti. 2021 yazında, portföyümüzü genişletmeye ve iki işletmemizi daha Yalıkavak Marina’da açmaya karar verdik. Biri İtalyan mutfağı ile Londra’da büyük bir başarı elde eden konseptimiz Novikov Italy. İkincisi ise Novikov Bodrum restoranın çatısında, ilk kez bir helikopter pistinde bir bar olması. Dünyanın her yerinden turistlerin geldiği Yalıkavak Marina’da bu konseptlerimizin çok popüler olacağını düşünüyorum” dedi.

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Otomobilde ölü bulunduAntalya'da otomobilinin direksiyonunda fenalaşan Çetin Gamsız (61) hayatını kaybetti. Ölüm haberini alarak olay yerine gelen Gamsız'ın ablası üzüntü yaşarken, çevrede toplanan kalabalık ise cenazeyi görebilmek için birbirleriyle yarıştı. Bir kadının cenazeyi eğilerek görmeye çalışması dikkati çekti.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler