Geri Dön

Yeni kitabının adını sır gibi saklıyor!

Geçtiğimiz yıllarda “Koca Adam” isimli şiir kitabıyla kendisine büyük bir kitle edinen Saim Turan, yeni kitabını bitirmek üzere. Kitabın adını henüz okuyucuları ile paylaşmayan yazarın yeni kitabı ise roman türünde olacak.

Yeni kitabının adını sır gibi saklıyor!

Yazar Saim Turan'ın ismini sır gibi sakladığı yeni kitabı çok yakında raflardaki yerini alacak. ''Biraz Umut Biraz Güneş'' ve “Koca Adam” isimli şiir kitaplarının yazarı Turan, Türkiye'nin gündemine yeni kitabıyla damgasını vuracağını açıkladı.

Geyveli yazar olarak tanınan Saim Turan daha önce şiir kitabı Koca Adam ile tanınmış ve kendisine büyük bir okuyucu kitlesi edinmişti. Şimdi ise roman türünde okuyucuyu sürükleyen bir hikaye ile okuyucularının karşısına çıkıcağını dile getiren yazar, yeni kitabının ismini vermekten kaçınırken birkaç ay içerisinde raflarda olacağını söyledi

Sele kapılmaktan son anda kurtulduRize’nin Çayeli ilçesi Madenli beldesinde Mehmet Bostancı isimli vatandaş evinin önündeki yoldan gelen sele kapılmaktan son anda kurtuldu.Eşi Nezahat Bostancı tarafından telefonla çekilen görüntüler sosyal medyada kısa sürede çok sayıda kişi tarafından izlendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber