Geri Dön
EkonomiYeni koleksiyon vitrinlere çıktı

Yeni koleksiyon vitrinlere çıktı

Cacharel’in sonbahar ve kış koleksiyonu, vitrinlerde yerini aldı.

Yeni koleksiyon vitrinlere çıktı

 Şirketten yapılan açıklamada, kreasyonun tüm tasarımlarının modern yaşamla uyumlu, kreatif ve hayatın içinde yer aldığı belirtilerek, şu ifadelere yer verildi:
“Geniş yelpazeli koleksiyonuyla Cacharel, farklı stil tercihleri arasındaki sınırları ortadan kaldıran sıradışı bir dinamik ortaya koyuyor. Camel tonlarından kiremite yönelen sıcak renklerin egemenliğinde, indigo, mavi, kırmızı, siyah, yeşil gibi parçalarıyla hem desen, hem de ürün bütünlüğü vadediyor.”

Açıklamada, özel dokulu takım elbiselerin vücut nemini dengeleyerek her mevsim kullanım kolaylığı sağladığı ifade edilerek, şunlar kaydedildi:

“Modernize edilmiş bir tavırla özgün tasarımların harmanlandığı kreasyonda, hayatı kendi kurallarına göre yaşayan centilmenler için çok yönlü bir koleksiyon keşfedilmeyi bekliyor. Ceket formlarında hırkalar, hırka hafifliğinde ceketlerle Cacharel bu sezon, moda ve teknolojiyi buluşturuyor. Joker parçalarla sınırsız denemeler yapabilme imkanı sağlanıyor.”

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Akılalmaz dolandırıcılık! 'Telefonumu kırdın' dedi, vatandaşlardan para topladıMersin’de elinde bulundurduğu kırık cep telefonuyla birçok vatandaşı dolandırdığı iddia edilen 1 kişi, polisin titiz çalışması sonucunda yakalandı. Şahsın elindeki kırık telefonla bilerek kendisine otomobil çarptırdığı, ardından "telefonumu kırdın" diyerek vatandaşlardan zorla para aldığı tespit edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler