Geri Dön
EkonomiYeni temsilciler göreve başladı

Yeni temsilciler göreve başladı

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’nin (TÜRSAB) bölgesel yapılanmaları olan Bölge Temsil Kurullarının seçimleri, 22 Ekim’de sona sona erdi.

Yeni temsilciler göreve başladı

TÜRSAB üyesi seyahat acentalarının oylarıyla seçilen 35 Bölge Temsil Kurulu Başkanı, düzenlenen törenle mazbatalarını aldı.

TÜRSAB Genel Merkezi’nde düzenlenen törene TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya ile yönetim kurulu üyeleri, Genel Sekreter Melike Ertekin, Stratejik Planlama, Koordinasyon ve Pazarlama Grup Başkanı Levent Demirel, Bilgi Teknolojileri ve Medya İletişimi Grup Başkanı Mesut Kanat, Finansal ve Kurumsal Fonksiyonlar Grup Başkanı Neslihan Örnek katıldı.

Bursa Hayvanat Bahçesi’nin yeni üyeleri alpakalar olduAvrupa Hayvanat Bahçeleri ve Akvaryumlar Birliği'ne (EAZA) tam üye olan Bursa Hayvanat Bahçesi'nin yeni üyeleri ise alpakalar oldu. İstanbul'dan gelen 3 alpakanın yanı sıra yakın zamandaki yeni doğum ile birlikte alpaka sayısı, 4'e yükseldi. 'Kömür', 'İnci' ve 'Demir' adları verilen alpakaların yeni doğan yavrusuna ise 'Karamel' adı konuldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler