Geri Dön
EkonomiYerel ürünlerde tanıtım atağı

Yerel ürünlerde tanıtım atağı

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO), Kırklareli’nin Yerel Lezzetlerinin tanıtımı ve pazarlanması amacıyla aktör Mert Fırat ile bir araya geldi.

Yerel ürünlerde tanıtım atağı

Kırklareli peyniri, köftesi, kıvırcık kuzusu, hardaliyesi ve Kırklareli şaraplarından oluşan menünün tadımı aktör Mert Fırat’a yaptırılarak, ilki eylül ayında İstanbul’da gerçekleştirilecek olan sıfır atık yaklaşımlı sürdürülebilir müzik festivali Festtogether’ın önümüzdeki yıl Kırklareli’nde yapılması için talepte bulunuldu.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Başkan Yardımcısı Serkan Keser, Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan ve ilgili personelin katılımıyla gerçekleşen toplantıda Kırklareli’nde üretilen ürünlerin sunumu yapıldı.

Yerel ürünlerde tanıtım atağı

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Avcılar'da yine balkon çöktü! Bir bina daha mühürlendiİstanbul Avcılar’da 4 katlı binanın giriş katındaki balkon kendiliğinden gürültü ile çöktü. Şans eseri ölen ya da yaralanan olmazken, bina olaydan sonra detaylı inceleme yapılmak üzere mühürlendi. İlçede son bir yılda çöken balkon sayısı 6'ya yükseldi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler