Geri Dön
EkonomiYetenek stratejisini globale taşıyacak

Yetenek stratejisini globale taşıyacak

Pfizer ailesinin 17 yıldır üyesi olan İK Direktörü Serra Uluışık, 20 yıldan fazla bir süredir dünya çapında yetenek havuzu olarak konumlanan Pfizer Türkiye’nin bu vizyonunu global boyuta taşımak üzere Mart 2021 itibarıyla Global Yetenek Havuzu Stratejileri Direktörü olarak atandı. Uluışık, görevine Roma’da devam edecek.

Yetenek stratejisini globale taşıyacak

 

Lisans eğitimini Koç Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlayan Uluışık, Pfizer Türkiye’ye Eylül 2004’te Proje Müdürü olarak katıldı. Bugüne kadar Ürün Müdürlüğü, Doğu Avrupa Ürün Müdürlüğü, Pazara Erişim Müdürlüğü, Grup Pazarlama Müdürlüğü ve Kurumsal Eğitim ve Gelişim Müdürlüğü gibi görevleri tamamlayan Uluışık ek olarak, Pfizer’in Avusturya ve İsviçre organizasyonunun Eğitim ve Gelişim Sorumluluğunu da üstlendi.

Büyüme fırsatı

Pfizer Global Yetenek Havuzu Stratejileri Direktörü Serra Uluışık, “Pfizer Türkiye’nin rotasyonel yetenek stratejisiyle büyüme fırsatı elde ettiğim için kendimi şanslı hissettim. Bu görevde kendi büyüme yolculuğuma devam edecek, global yetenek havuzu stratejisinin oluşturulmasına katkı sağlayacağım” dedi.

İstanbul Cihangir'de korkunç olay! Genç kadını taciz etti, boğazına bıçak dayadıİstanbul'da Cihangir'de genç bir kadın güpegündüz saldırıya uğradı. Kadın direndiğinde ise saldırgan boğazını sıktı. O görüntüler sosyal medyada yayınlanınca infial etkisi yarattı. Peki son durum nedir? Gelişmeleri CNN TÜRK muhabiri Ceylan Sever aktardı...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler