Geri Dön

Ziraat Bankası 10 bin TL kredi başvurusu sorgulama! Ziraat Bankası temel ihtiyaç desteği kredi başvurusu nasıl yapılır?

3 kamu bankası 10 bin TL'ye kadar vatandaşlara kredi imkanı sunuyor. Ziraat bankası temel ihtiyaç desteği kredisi veren bankalar arasında bulunuyor. Başvurular ise elektronik ortam üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Peki Ziraat Bankası 10 bin TL kredi başvurusu sorgulaması nasıl yapılır? İşte 6 ay ödemesiz Ziraat Bankası başvuru ekranı...

Ziraat Bankası 10 bin TL kredi başvurusu sorgulama! Ziraat Bankası temel ihtiyaç desteği kredi başvurusu nasıl yapılır?

Ziraat Bankası temel ihtiyaç destek kredisi başvurusu nasıl yapılır? sorusunun cevabı krediden yararlanmak isteyenler tarafından araştırılıyor. Ziraat Bankası temel ihtiyaç desteği kredisinde 36 ay vadeli imkanın yanında 6 ay ödemesiz dönem bulunuyor. Peki Ziraat Bankası 10 bin TL kredi başvurusu sorgulaması nasıl yapılır?

ZİRAAT BANKASI TEMEL İHTİYAÇ DESTEĞİ KREDİSİ NASIL SORGULANIR?

Kredi Başvurunuzun güncel durumunu Internet Şube, Ziraat Mobil uygulaması ve https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bireysel/basvurular/bireysel-kredi-basvurulari/ihtiyac-destek-kredisi-kullandirim(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır) adresinden takip edebilirsiniz.

ZİRAAT BANKASI TEMEL İHTİYAÇ KREDİSİ ŞARTLARI NEDİR?

Temel ihtiyaçlarını uygun şartlarda finanse edebilmeleri amacıyla bireysel müşteriler;

10.000,-TL'ye kadar,
6 ayı ödemesiz dönemli, 36 ay vadeli,
Aylık Eşit Taksitli,
Kredi kullanabilecektir.

KREDİ NASIL KULLANILABİLİR?

İnternet şube veya Ziraat mobil uygulamasından Başvurular-Başvuru Takip-Ürün Başvuruları ekranı aracılığı ile kredinizi her zaman kullanabilirsiniz.

Bankkartınız ve kart şifreniz varsa https://bireysel.ziraatbank.com.tr(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır) adresinden ya da Ziraat Mobil uygulamamızdan "Hemen Başvur" seçeneği ile parola oluşturabilir, Başvurular-Başvuru Takip-Ürün Başvuruları ekranı aracılığı ile kredinizi her zaman kullanabilirsiniz.

Bankkartınız ve kart şifreniz yoksa kredinizi kullanmak için Bankkartınız ve kart şifreniz yoksa kredinizi kullanmak için tıklayınız(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır).

Kredinizi ATM'lerimizden Bankkartınızla veya Bankkartınız yoksa "Kartsız İşlemler-Diğer İşlemler-İhtiyaç Destek Kredi Ödemesi" seçeneğinden dilediğiniz zaman alabilirsiniz.

ZİRAAT BANKASI TEMEL İHTİYAÇ DESTEĞİ BAŞVURU EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ!

Taksici, 22 lira için kadın müşteriye saldırdıBeyoğlu’nda doğum yapan ablasının yanına gitmek için taksiye binen Fas uyruklu genç kadın, 22 lira için taksicinin saldırısına uğradı. Aracın içerisinde kadına tokat atan taksici, dışarıda da yere yatırıp boğazını sıktı. Dehşet anları araç kamerasına saniye saniye yansırken, genç kadının darp raporu alarak şikayetçi olduğu taksici serbest bırakıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber