Geri Dön
GündemAynı ağaçtan elde edilen hangi ürün diğerlerinden fazla işlemden geçer? Kim Miliyoner Olmak İster

Aynı ağaçtan elde edilen hangi ürün diğerlerinden fazla işlemden geçer? Kim Miliyoner Olmak İster

ATV'nin sevilen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster, bu akşam yepyeni bir bölümle daha izleyenlerin karşısına çıkıyor. Bugün oldukça heyecanlı geçen yarışmada yine çarpıcı bir soru merak konusu oldu. Peki Aynı ağaçtan elde edilen hangi ürün diğerlerinden fazla işlemden geçer?

Aynı ağaçtan elde edilen hangi ürün diğerlerinden fazla işlemden geçer? Kim Miliyoner Olmak İster

Kim Milyoner Olmak İster yarışması, bu akşam yeni bölümüyle ekranlara geliyor. ATV'nin fenomen yarışmasının bu akşamki bölümünde oldukça ilginç bir soru soruldu. İşte cevabı oldukça merak edilen o soru:

Aynı ağaçtan elde edilen hangi ürün diğerlerinden fazla işlemden geçer?

A- Kağıt

B- Kütük

C- Kalas

D- Kereste

CEVAP: KAĞIT 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
5 metrekarelik karavanıyla Türkiye'yi geziyorTürkiye'de son yıllarda gelişen karavan turizminin uğrak yerlerinden Antalya'nın Manavgat ilçesinde mola veren 'Kadın Karavancılar' grubunun kurucusu Yıldız Can, 'Özgür Kutup Yıldızı' adını verdiği 5 metrekarelik karavanıyla 8 yıldır Türkiye'nin birçok yerine seyahat etti. 2 yıldır yalnız seyahat eden Can, "Karavan aslında size ne kadar çok az şeye ihtiyaç duyduğunuzu hatırlatan bir yaşam biçimi. Seyahati seven ve minimal yaşama hazır hisseden kadınlara tavsiye ediyorum" dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler