Geri Dön

Öğretmenler not girişi yapıyor! e - Okul Veli Bilgilendirme Sistemi

2019-2020 Eğitim yılının ilk dönemi 17 Ocak 2020 tarihinde sona erecek. Karne gününe kadar yazılı sınavları tamamlamaya gayret eden öğretmenler, öğrencilerin sınav notlarını da e - okul VBS sistemine girişini yapıyor. 1. ve 2. yazılı sınav notlarını merak eden öğrenciler, e - okul VBS öğrenci girişi yap aramasında bulunuyor. Peki e okul şifresi nedir? Veliler e - okul VBS sistemine nasıl giriş sağlar?

Öğretmenler not girişi yapıyor! e - Okul Veli Bilgilendirme Sistemi

Yeni eğitim döneminin ilk yarısı bitmek üzere...Karne almak için sabırsızlanan öğrenciler, e okul VBS girişi üzerinden sınav notlarına erişim sağlamak istiyor. Karnelerine yansıyacak olan notları e okul sistemi üzerinden görmek isteyenler, e - okul şifresi nedir sorusuna cevap arıyor. Peki e - okul VBS sistemine veliler nasıl giriş yapar?

E - OKUL VBS GİRİŞİ NASIL YAPILIR?

e - okul VBS girişi sistemine hem öğrenciler, hem de veliler erişim sağlayabilir. Hem öğrenci hem de veli aynı bilgileri girerek e - okul girişi sağlayabilir. e - okul VBS girişi için öğrencinin okul numarası ve T.C. kimlik numarası gerekiyor.

E OKUL VBS GİRİŞİ İÇİN TIKLAYINIZ

 

Aç kalan yaban domuzu süpermarkete daldıAlmanya'nın Dinslaken kentinde aç kalan yaban domuzu yiyecek bulmak için süpermarkete daldı. Markette paniğe neden olan yaban domuzunu gören polislerin korku dolu anları kameraya yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet