Geri Dön
Gündem13 Eylül Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı - Süper Loto sonuçları sorgulama ekranı Milli Piyango Online'da!

13 Eylül Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı - Süper Loto sonuçları sorgulama ekranı Milli Piyango Online'da!

13 Eylül Süper Loto çekiliş sonuçları erişime açıldı. Sisal Şans tarafından her Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere 3 gün gerçekleştirilen Süper Loto canlı yayın çekilişi sona erdi. 13 Eylül Süper Loto çekiliş sonuçları Milli Piyango Online'da. İşte sorgulama ekranı...

Süper Loto çekilişi için canlı yayın yapıldı. Şisal Şans tarafından devralındıktan sonra haftanın üç günü boyunca gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Süper Loto oyunu aynı zamanda Milli Piyango Online üzerinden de oynanabiliyor. Süper Loto 13 Eylül çekilişinde kazandıran numaralar 11, 5, 53, 40, 26, 51 olarak açıklandı.

Süper Loto'da heyecan 19. hafta çekilişi ile gerçekleşti.

SÜPER LOTO SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI


13 Eylül Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı - Süper Loto sonuçları sorgulama ekranı Milli Piyango OnlinedaSüper Loto oynamanın kuralları neler?

1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyun olan Süper Loto’da en az 2, en fazla 6 adet sayıyı doğru tahmin ederek farklı miktarlarda ikramiye kazanılıyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de Süper Loto oynayabiliyor.

18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Süper Loto’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/super-loto/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

SÜPER LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

Otomobilin bagajındaki çocuk ipe bağlı atı koşturduğuBursa'da bir çocuğun seyir halindeki bagajında yolculuk yaparak, iple bağlı olan atı yolda koşturduğu anlar cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet