Geri Dön
Gündem13 Şubat Süper Loto canlı çekiliş sonuçları hızlı sorgulama sayfası - İşte 643. hafta kazandıran numaraları! Büyük ikramiye hangi ile çıktı?

13 Şubat Süper Loto canlı çekiliş sonuçları hızlı sorgulama sayfası - İşte 643. hafta kazandıran numaraları! Büyük ikramiye hangi ile çıktı?

Milli Piyango İdaresi tarafından Perşembe akşamları çekilişi gerçekleştirilen Süper Loto'da bu hafta şanslı numaralar hangileri oldu? 13 Şubat 2020 Süper Loto oyununun 643. hafta çekilişinde 6 bilen ve büyük ikramiyenin sahibi de açıklanmak üzere. İşte gözlerin çevrildiği merakla beklenen çekiliş bilet hızlı ikramiye sorgulama ekranı...

13 Şubat Süper Loto canlı çekiliş sonuçları hızlı sorgulama sayfası - İşte 643. hafta kazandıran numaraları! Büyük ikramiye hangi ile çıktı?

Süper Loto'da heyecan fırtınası bu akşam gerçekleştirilen 643. hafta çekilişle devam etti. Peki bu akşam hangi şanslı numaralar vatandaşlarımıza ikramiye kazandırdı? İşte 13 Şubat Süper Loto çekiliş bilet büyük ikramiye sonuçları, milliyet.com.tr Süper Loto sayfası üzerinden sonuçları öğrenebilirsiniz. İşte o link ve kazandıran şanslı numaralar...

13 ŞUBAT SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI

11, 13, 20, 27, 38, 44 

13 Şubat Süper Loto canlı çekiliş sonuçları hızlı sorgulama sayfası - İşte 643. hafta kazandıran numaraları Büyük ikramiye hangi ile çıktı
SÜPER LORO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Süper Loto

Süper Loto, Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 rakamları arasında 6, 5, 4 ve 3 sayıyı doğru tahmin etmesiyle kazandığı bir şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Süper Loto oyunu çekilişleri Perşembe günleri yapılmaktadır.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Süper Loto oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.

Süper Loto'da 3 ve 4 numarayı doğru tahmin eden talihlilere ikramiyeleri yetkili loto bayileri ve şubelerinden, 5 numarayı doğru tahmin eden talihlilere ikramiyeleri loto bayileri ve Milli Piyango İdaresi şubelerinden ve 6 numarayı doğru tahmin eden talihlilere ikramiyeleri Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir.

Milliyet'te Gündem (14 Haziran 2021)İşte Türkiye'de ve dünyada gündemin öne çıkan haber başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet