Geri Dön

14 günlük karantina süresi sona erdi! Öğrencilerden duygulandıran not

İtalya'dan 25 Mart günü getirilerek, yerleştirildikleri yurttan bugün karantina sürelerinin dolmaları üzerine evlerine gönderilen 401 öğrencinin odalarına notlar bıraktığı ortaya çıktı.

14 günlük karantina süresi sona erdi! Öğrencilerden duygulandıran not

Görevliler tarafından bulunan ve okuyanları duygulandıran notlarda yer alan bazı ifadeler şöyle:

"Sizlerin ilgi, şefkat ve sevgisi karşısında durabilecek bir virüs olduğuna asla inanmıyorum. Sizleri çok sevdik asla unutmayacağız", "Sizlerin güzel enerjisi bizleri bu kapının ardında yalnız bırakmadı teşekkür ederiz", "Bizlere anne evi konforu sağladığınız ve her zaman güler yüzlü davrandığınız için sonsuz teşekkürler. İyi ki varsınız", "Sizlere ne kadar teşekkür etsek az kalır, umarım her şey gönlünüzce olur, iyi ki varsınız."

Samsun Valisi Osman Kaymak öğrencilerin yazdıkları notları sosyal medya hesabından 'Samsundaki arkadaşlarımız özveriyle çocuklarımızla ilgilendiler, onların memnuniyeti bizleri de mutlu etti inşallah bu hastalığı hep birlikte yeneceğiz' ifadeleriyle paylaştı. 

14 günlük karantina süresi sona erdi Öğrencilerden duygulandıran not

Okul müdürünün aracını çizip, evinin etrafında sopayla gezdi! O öğretmen kamerada!Samsun'da hakkında idari soruşturma başlatıldığı iddiasıyla aralarında husumet bulunan okul müdürünün aracını çizerek demir sopayla evinin etrafında gezen öğretmen, güvenlik kamerasınca görüntülendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber