Geri Dön
Gündeme - Okul VBS girişi yapmanız için bu bilgiler gerekiyor | e - Okul VBS giriş ekranı

e - Okul VBS girişi yapmanız için bu bilgiler gerekiyor | e - Okul VBS giriş ekranı

Karne almaya sayılı günler kaldı. e - Okul VBS sistemi üzerinden karne notlarınızı görmeniz mümkün. Yazılı sınavların ve sözlü sınavların ortalaması yansıyan karne notları öğrenciler tarafından merak ediliyor. 2020 Yılının yarıyıl tatili başlamadan önce e - okul vbs girişi yoğun ilgi görüyor. İşte e okul VBS giriş...

e - Okul VBS girişi yapmanız için bu bilgiler gerekiyor | e - Okul VBS giriş ekranı

2019-2020 Eğitim yılının ilk yarısı sona ermek üzere...17 ;Ocak 2020 Cuma günü karnelerini alacak öğrenciler, Takdir Belgesi mi, Teşekkür Belgesi mi alacaklar merak ediyor. KArne ortalaması için e - okul VBs ziyaretinde bulunan milyonlarca öğrenci - Okul VBS sistemini aileleriyle de paylaşıyor. Peki daha önce e - okul VBs sistemine girmeyenlerin merakla araştırdığı e - okul VBS girişi nasıl yapılır?

E - OKUL VBS GİRİŞİ NASIL YAPILIR?

e - Okul VBS girişi yapmak isteyen öğrenci veya veliler, öğrencinin T.C. kimlik numarası ve öğrencinin okul numarasıyla birlikte yazılı ve sözlü notlarını kolaylıkla öğrenebilir.

E - OKUL VBS GİRİŞİ İÇİN TIKLAYINIZ

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Polisin kovaladığı otomobildeki şüpheliler kaza yapınca yaya olarak kaçtıAdana'da polis ekiplerinin bir süre kovaladığı otomobildeki şüpheliler, araçları kaza yapınca yaya olarak kaçtı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner