Geri Dön

14 Şubat'ta Kuaförüm Sensin'de kim elendi? Kim kazandı?

Kuaförüm Sensin'in hafta finali gerçekleşti. Kuaför ve makyözler büyük ödülü kazanmak için maharetlerini sergiledi, daha sonra toplanan puanlar sonrası haftanın kazananı ve eleneni belli oldu.

14 Şubat'ta Kuaförüm Sensin'de kim elendi? Kim kazandı?

Kuaförüm Sensin'de kuaför Taner Güneri, makyöz Aslı Yazar, model Nur Yıldız’dan oluşan birinci takım, kuaför Hayat Bölükbaşı, makyöz Özlem Kurt model Elif Karaca’dan oluşan ikinci takım, kuaför İsmihan Çetin, makyör Abdullah Sezer, model Sıla Gökçen’den oluşan üçüncü takım ve kuaför Çetin Köroğlu, makyöz Fatma Demirci, model Sibel Can’dan oluşan dördüncü takım haftanın birincisi olmak için yarıştı. Peki haftanın birincisi kim oldu.

KUAFÖRÜM SENSİN'DE KİM ELENDİ?

Kuaförüm Sensin'in 113 puanla 10 bin TL'lik ödülün sahibi Çetin-Fatma oldu. 107 puanla yarışmaya veda edenler ise Hayat ve Özlem oldu. Aynı puanı alan Taner ile Aslı da elendi.

KUAFÖRÜM SENSİN'DE GEÇEN HAFTA NE OLDU?

Kuaförüm Sensin'de geçen hafta en düşük puanını alıp yarışmaya veda eden takım 93 puanla Ali ve Betül oldu. Haftanın en yüksek puanını alıp 10 bin liranın sahibi olanı takımı ise 108 puanla iki takım birinci oldu. Taner ile Aslı, Abdullah ile İsmihan kazandıkları parayı Elazığ'daki depremzedelere bağışladı.

 

 

Okulda taciz iddiası için oradaydı... Kanal D Muhabiri Şevval Şirin'e gözaltı!İstanbul Esenyurt'ta bir okuldaki taciz iddiası üzerine veliler eylem yaptı. Eylem üzerine okul yönetiminin çağırdığı polis Kanal D Muhabiri Şevval Şirin'i gözaltına aldı. Oysa ki Kanal D Muhabiri Şirin'in tek yapmak istediği taciz iddialarını okul yönetimine sormaya çalışmaktı. Bir odada saatlerce bekletilen Kanal D Muhabiri Şevval Şirin polislerden de şikayetçi oldu. İşte okulda taciz iddiaları ve polisin sadece işini yapmaya çalışan bir gazeteciyi gözaltına aldığı anlar...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber