Geri Dön

15 Eylül Süper Loto sonuçları ilan edildi - Süper Loto sonucu sorgulama sayfası Milli Piyango Online'da!

Merakla beklenen 15 Eylül Sayısal Loto çekilişi bu akşam gerçekleştirildi. Her Salı, Perşembe ve Pazar günleri Sisal Şans tarafından düzenlenen ve zenginlik hayaliyle yurdumuzun dört bir yanındaki on binlerce vatandaşımızın oynadığı Süper Loto çekilişinde şanslı numaralar belli oldu. Peki 15 Eylül Süper Loto çekilişi sonuçlarında hangi şanslı numaralar kazandırdı?

Süper Loto'da çekiliş bu akşam gerçekleşti. Bu akşam düzenlenen Süper Loto çekilişi 20. haftasını geride bıraktı. Peki Süper Loto çekilişinde bu hafta hangi numaralar kazandırdı?


SÜPER LOTO SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI


15 Eylül Süper Loto sonuçları ilan edildi  - Süper Loto sonucu sorgulama sayfası Milli Piyango OnlinedaSüper Loto oynamanın kuralları neler?

1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyun olan Süper Loto’da en az 2, en fazla 6 adet sayıyı doğru tahmin ederek farklı miktarlarda ikramiye kazanılıyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de Süper Loto oynayabiliyor.

18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Süper Loto’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/super-loto/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

SÜPER LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

İsrail'de Netanyahu'ya büyük tepkiİsrail’de binlerce kişi, hakkındaki yolsuzluk davası ve yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınını yönetmekte başarısız olduğu gerekçesiyle Başbakan Binyamin Netanyahu karşıtı gösteri düzenledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber