Geri Dön
Gündem15 tatil ne zaman bitiyor? Okullar ne zaman açılıyor?

15 tatil ne zaman bitiyor? Okullar ne zaman açılıyor?

Milyonlarca öğrenci 2019-2020'nin ikinci yani yarıyıl tatiline çıktılar. Öğrenciler kasım ayında ara tatile çıkmıştı. Cuma günü karne alanlar tatilin ilk günlerinde "15 tatil ne zaman bitiyor? Okullar ne zaman açılıyor?" sorusuna cevap arıyor.

15 tatil ne zaman bitiyor? Okullar ne zaman açılıyor?

 

17 Ocak Cuma milyonlarca öğrenci karne aldı ve 15 tatile çıktı. Öğrenciler tatilin tadını çıkarırken bir yandan da okulların açılış tarihini merak edip "15 tatil ne zaman bitiyor?" sorusunu yöneltiyor.

15 TATİL NE ZAMAN BİTİYOR?

2019-2020 Eğitim yılının 15 tatili 17 Ocak 2020 Cuma günü ilk dönem karneleri dağıtıldı ve 3 Şubat 2020 Pazartesi günü 2. döneme başlayacak.

İKİNCİ ARA TATİL NE ZAMAN?

Yılda iki kez uygulanan ara tatilin ilki Kasım ayına yaşandı. İkinci ara tatil ise 6-10 Nisan 2020 tarihleri arasında yapılacak

2020 YAZ TATİLİ NE ZAMAN?

2019-2020 Eğitim yılı 19 Haziran 2019 tarihinde yıl sonu karnelerinin verilmesiyle başlayacak. 

 

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Sıfır araçta ÖTV fırsatçılığı!İzmir'de Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) indirimi sonrası bayilerde araç kalmadığını öne süren satıcıların, yüzlerce otomobili boş arazilerde stokladığı ileri sürüldü. Yaklaşık 600'e yakın aracı park halinde görenler fırsatçılık yapıldığını öne sürerken, iddiaların odağındaki firma yetkilisi ise, 'stokçuluk' yapmadıklarını ve arazideki araçları kiraladıklarını savundu. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Tüketici Başvuru Merkezi Onursal Başkanı Aydın Ağaoğlu, "Fırsatçılık yapan tüm otomotiv markalarını vatandaşlar şikayet etsin. Bayide araç yok, kiralamayı düşünüyorsunuz. Ayrıca bazı firmalar ÖTV avantajlarını tam anlamıyla yansıtmıyor. Farklı bir uygulama yapıp aksesuar satışı adı altında farklı fiyattan satıyorlar." ifadelerini kullandı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner