Geri Dön
Gündem652. hafta Süper Loto sonucu hızlı sorgulama ekranı - 16 Nisan Süper Loto canlı çekiliş sonuçları yayımlandı

652. hafta Süper Loto sonucu hızlı sorgulama ekranı - 16 Nisan Süper Loto canlı çekiliş sonuçları yayımlandı

Milli Piyango İdaresi tarafından Perşembe akşamları çekilişi gerçekleştirilen Süper Loto'da bu hafta şanslı numaralar hangileri oldu? 16 Nisan 2020 Süper Loto oyununun 652. hafta çekilişinde 6 bilen ve büyük ikramiyenin sahibi de açıklandı. İşte gözlerin çevrildiği merakla beklenen Süper Loto çekiliş bilet ikramiye sorgulama ekranı...

652. hafta Süper Loto sonucu hızlı sorgulama ekranı - 16 Nisan Süper Loto canlı çekiliş sonuçları yayımlandı

Süper Loto çekilişi için meraklı bekleyiş sona erdi. Bu akşam haftanın  çekilişi gerçekleştirilen Süper Loto'da hangi numaralar kazandırdı? Süper Loto çekilişi her hafta olduğu gibi bu akşam da, Milli Piyango resmi internet sitesi üzerinden canlı yayın olarak düzenlendi. İşte 16 Nisan Süper Loto çekilişi sonuçları...

16 NİSAN SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI

18, 40, 44, 50, 52, 54

652. hafta Süper Loto sonucu hızlı sorgulama ekranı - 16 Nisan Süper Loto canlı çekiliş sonuçları yayımlandı


SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Süper Loto

Süper Loto, Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 rakamları arasında 6, 5, 4 ve 3 sayıyı doğru tahmin etmesiyle kazandığı bir şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Süper Loto oyunu çekilişleri Perşembe günleri yapılmaktadır.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Süper Loto oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.

Süper Loto'da 3 ve 4 numarayı doğru tahmin eden talihlilere ikramiyeleri yetkili loto bayileri ve şubelerinden, 5 numarayı doğru tahmin eden talihlilere ikramiyeleri loto bayileri ve Milli Piyango İdaresi şubelerinden ve 6 numarayı doğru tahmin eden talihlilere ikramiyeleri Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İngiltere Başbakanı Johnson ile görüştüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO Liderler Zirvesi kapsamında geldiği Belçika'nın başkenti Brüksel'de İngiltere Başbakanı Boris Johnson ile görüştü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet