Geri Dön

18 Eylül koronavirüs tablosu! Türkiye'de son dakika koronavirüs vaka sayısı ve ölü sayısı kaç oldu, son durum nedir?

Koronavirüs tablosu ile ilgili detaylar gündemde araştırılan konular arasında bulunuyor. Koronavirüs tablosunda korona virüs vaka, ölü, iyileşen hasta ve test sayısı gibi ayrıntılar yer alıyor. Türkiye'de koronavirüs ile ilgili son durumun detayları Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından paylaşıldı.Peki 18 Eylül'de Türkiye'de koronavirüs vaka sayısı ve ölü sayısı kaç oldu?

18 Eylül koronavirüs tablosu! Türkiye'de son dakika koronavirüs vaka sayısı ve ölü sayısı kaç oldu, son durum nedir?

Koronavirüs vaka sayısı ve ölü sayısı ile ilgili detaylar merak ediliyor. Koronavirüs ile ilgili bilgileri Sağlık Bakanı Fahrettin Koca paylaşıyor. Koronavirüs tablosu günlük olarak açıklanıyor. Koronavirüs tablosundaki son durum açıklandı. Peki 18 Eylül'de koronavirüs tablosunda son durum nedir?

KORONAVİRÜS TABLOSUNDA SON DURUM NEDİR?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından şu açıklamayı yaptı;

Toplam hastalığa yakalanmış kişi sayısı yaklaşık 300.000 oldu. Bugün 62 CAN kaybımız var. Hastalıkla mücadele etmek tedbirde mücadele birlikteliği ile mümkün. BİRLİKte mücadele edelim. Sağlık çalışanlarımızın omuzlarındaki yükü azaltmak sorumluluğumuz. http://covid19.saglik.gov.tr

18 Eylül koronavirüs tablosu Türkiyede son dakika koronavirüs vaka sayısı ve ölü sayısı kaç oldu, son durum nedir

 

Vatandaşlar güvenlik güçlerini alkışladıHatay'ın İskenderun ilçesinde 2 teröristin etkisiz hale getirildiği operasyonda çıkan çatışmada bir özel Harekat polisi yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber