Geri Dön
Gündem18 yıldır kayıp Gündüz için şoke eden iddia: Cesedini oradan oraya taşıdılar

18 yıldır kayıp Gündüz için şoke eden iddia: Cesedini oradan oraya taşıdılar

Gaziantep'te, 18 yıldır kayıp olan Gündüz Karadeniz'in aile bireyleri tarafından öldürülerek boş araziye gömüldüğü öne sürüldü. Jandarma ekipleri belirlenen alanda yaptığı kazıda Karadeniz'e ait olduğu değerlendirilen insan kemiği buldu.

18 yıldır kayıp Gündüz için şoke eden iddia: Cesedini oradan oraya taşıdılar

Gaziantep'in Araban İlçesine bağlı Yukarıkaravaizler Mahallesi'nde 18 yıl önce kaybolan Gündüz Karadeniz ile ilgili yapılan bir ihbar üzerine jandarma ekipleri yeniden çalışma başlattı. Yapılan araştırma sonucu Karadeniz'in öldürülerek, yaşadığı evin yakınlarında boş araziye gömüldüğü bilgisine ulaşıldı. Belirlenen bölgede kazı çalışması yapan ekipler, Gündüz Karadeniz'e ait olduğu ileri sürülen kemikler buldu. Karadeniz'in aile içi yaşanan bir tartışma sonucu öldürülmüş olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor. 

EŞ ZAMANLI OPERASYONLAR YAPILDI

Gündüz Karadeniz'e ait olduğu düşünülen insan kemiklerinin bulunması üzerine Adana, Gaziantep merkez, Gaziantep'in Araban ilçe merkezi, Yukarıkaravaizler Mahallesi'nin de aralarında bulunduğu çok sayıda adrese eş zamanlı operasyonlar yapıldı. Operasyonlarda çok sayıda kişinin gözaltına alındığı öğrenildi.

Öte yandan soruşturma kapsamında Çöplü mevkisinde bulunan kemikler Gaziantep Adli Tıp Kurumuna getirildi. Kemiklerden alınacak örneklerin Karadeniz'in DNA'sı ile karşılaştırılacağı öğrenildi. Soruşturma sürdürülüyor. 

Turistlere büyük şok yaşattı! Soyunma kabinine girdi ve…İstanbul'da yabancı uyruklu bir hırsız adeta turistlerin kabusu oldu. Tatile gelen onlarca turisti soydu. Ancak son işinde önce güvenlik kameralarına ardından polise yakalandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet