Geri Dön

20 Eylül Süper Loto çekilişi saat kaçta? Süper Loto nasıl oynanır?

Süper Loto çekilişi bu akşam gerçekleştirilecek. Salı, perşembe ve pazar günleri olmak üzere hafta 3 gün Süper Loto çekilişi yapılıyor. Sisal Şans tarafından düzenlenecek olan 20 Eylül Süper Loto çekilişine kısa bir süre kala çekiliş saati merak edilmeye başlandı. Peki 20 Eylül Süper Loto çekilişi saat kaçta?

20 Eylül Süper Loto çekilişi saat kaçta? Süper Loto nasıl oynanır?

Süper Loto 20 Eylül çekilişine sayılı saatler kaldı. Süper Loto, artık online olarak da oynanabiliyor. Süper Loto çekilişine yaklaşırken oyunseverler nasıl oynanacağını ve çekiliş saatleri ile ilgili detayları araştırmaya başladı. Peki Süper Loto nasıl oynanır?

20 EYLÜL SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA?

Heyecanla beklenen 20 Eylül Süper Loto çekilişi saat 21.30'da başlayacak.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir.

ONLINE SÜPER LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

Uyuyan ev sahibini gördü, hırsızlığa devam ettiDiyarbakır’da bir eve giren hırsız güvenlik kameralarına yansıdı. Ev sahibinin uyuduğunu görmesine rağmen rahat tavırlarla soyguna devam eden hırsız, 10 bin liralık cep telefonlarını çalarak kayıplara karıştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber