Geri Dön

20 gün önce Türkiye'ye gelmişti! İranlı çocuk tedaviye alındı

Afyonkarahisar'da İranlı 3 yaşındaki çocuk yüksek ateş şikayetiyle hastanede tedaviye alındı. Valilik, olayın koronavirüsle alakası olmadığını mevsimsel grip olduğunu açıkladı.

20 gün önce Türkiye'ye gelmişti! İranlı çocuk tedaviye alındı

Türkiye'ye 20 gün önce giriş yapan İranlı ailenin 3 yaşındaki çocuğu bu sabah yüksek ateş şikayetiyle Afyonkarahisar Devlet Hastanesi'nde tedaviye alındı. Afyonkarahisar Valiliği'nden konuya ilişkin yapılan açıklamada, "20 gün önce Türkiye'ye giriş yapan İranlı ailenin 3 yaşındaki çocuğunda yüksek ateş olması sebebiyle bu sabah Afyonkarahisar Devlet Hastanesi'ne getirilmiş; hastanın mevsimsel grip olduğu anlaşılmıştır. İlimizde yeni koronavirüs (covıd-19) vakası ya da şüphelisi bulunmamaktadır" denildi.

Polisi görünce yaptıklarıyla şoke etti! Önce öksürdü sonra da...Beyoğlu'nda turistlerin pasaportlarını çaldığı iddiasıyla yakalanan İran uyruklu kişi, polis merkezine götürüleceği sırada öksürmeye başladı. Özel giyimli sağlıkçılar tarafından yapılan kontrolde ateşi düşük çıkan şüpheli, hastaneye gitmemek için bu kez de "Vallahi corona değilim" diyerek yalvardı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber