Geri Dön

2019 PMYO giriş sınav sonuçları belli oldu! PMYO sınav sonuç sorgulama ekranı

2019 Yılı Polis Meslek Yüksekokulları (PMYO) giriş sınavına katılan adayların merakla beklediği sınav sonuçları açıklandı. PMYO adayları, sınav sonuçları ile ilgili bilgi almak için www.pa.edu.tr internet adresinden merak ettiği soruları araştırıyor. İşte 2019 PMYO giriş sınavı sonuç sorgulama ekranı...

2019 PMYO giriş sınav sonuçları belli oldu! PMYO sınav sonuç sorgulama ekranı

POLİS AKADEMİSİNDEN AÇIKLAMA GELDİ!

2019 yılı PMYO Giriş Sınavı sonuçları açıklanmıştır. Adaylara sonuçlar, posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla bildirilmeyecek olup, resmi internet sitemiz üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir.

Yedek planlamalara ilişkin sonuçlar da resmi internet sitemizde açıklanacak, yedek olarak planlanan adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır. Bu nedenle sınav sonucunda yedek olarak belirlenen adayların yapılacak planlamalar ile ilgili olarak resmi internet sitemizi takip etmeleri gerekmektedir.
Tüm adaylara ilanen duyurulur.

2019 PMYO SINAV SONUÇ SORGULAMA EKRANI

Türkiye'de can kaybı 214 oldu, toplam vaka sayısı da 13 bin 531'e yükseldiTürkiye'de corona virüste son durum belli oldu. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından paylaşılan verilere göre can kaybı 214 oldu. Toplam vaka sayısı 13 bin 531 oldu. İyileşen hasta sayısı ise 243.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber