Geri Dön

2019 Survivor ne zaman başlayacak? İlk yarışmacı Hakan Kanık...

Survivor 2019 için geri sayım sürüyor. Şubat ayında başlayacağı duyurulan Survivor'ın ilk yarışmacısı Hakan Kanık oldu. MasterChef Türkiye'de de yarışan Hakan Kanık dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Peki 2019 Survivor Türkiye-Yunanistan ne zaman başlayacak?

2019 Survivor ne zaman başlayacak? İlk yarışmacı Hakan Kanık...

Acun Ilıcalı Survivor 2019 ile ilgili yenilikleri duyurdu. Çok yakında başlayacak olan Survivor'da bu sene heyecan dolu yarışlar yapılacak. Peki Türkiye-Yunanistan arasında yapılacak Survivor 2019'da izleyiciyi neler bekliyor?

SURİVOR NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

2019 Survivor Tükiye - Yunanistan mücadelesi, 2 Şubat 2019 Cumartesi akşamı ilk bölümüyle ekrana gelecek.

SURVİVOR'IN İLK YARIŞMACISI BELLİ OLDU

Acun Ilıcalı Survivor 2019'un ilk yarışmacısını açıkladı. Survivor Türkiye - Yunanistan mücaledesinde yer alacak isimlerden biri, daha önce Masterchef Türkiye yarışmasında yarışan Hakan Kanık oldu. Hakan Kanık bu yıl Survivor 2019'da ter dökecek.

HAKAN KANIK KİMDİR?

İstanbul’da yaşamını sürdüren Hakan Kanık, 1999 yılında dünyaya geldi. Avni Akyol Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’ni tamamladıktan sonra Muğla Sıktı Kocaman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi'nin heykel bölümünde eğitim görmeye başladı. Et konusunda kendisini geliştiren ve farklı mekanların mutfaklarında çalışan Hakan Kanık, özellikle et pişirme konusunda çok iddialı bir isim. Asıl mesleği ise komidir.

2019 Survivor ne zaman başlayacak İlk yarışmacı Hakan Kanık...

2019 SURVİVOR YARIŞMACI ADAYLARI KİMLER?

Seda Ocak
Büşra Yalçın
Müzeyyen Seren Bayülken
Atakan Işıktutan
Emin Günenç
Erdem Ekşioğlu
Emre Durak
Kader Karakaya
Buse Akar
Asil Cengiz
Kaan Kazgan
Özgür Özdemir
Azim Kaan Güvenilir
Okay Köksal
Hikmet Tuğsuz
Ecem Onaran
Halim Baydur
Sami Levi
Melisa Emirbayer
Yusuf Karakaya
Serpil Uzunçavdar
Sinem Kılıç
Burak Yurdugör
Sıla Rümeysa Ölçek
Simge Olçun
Begüm Güven
Bora Edin
Sude Burcu

Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye Genç İş Adamları heyetini kabulünde açıklamalarda bulunduCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Vahdettin Köşkü’nde Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu (TÜGİK) Genel Başkanı Erkan Güral ve beraberindeki heyeti kabulü sonrası açıklamalarda bulundu. 'Yüksek faize karşı olduğunu' ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yüksek faizle ülkemin kalkınacağına inanmıyorum, kimse kusura bakmasın ben bunu anlatmaya devam edeceğim." dedi. Öte yandan Erdoğan kapsamlı reform paketinin yakında kamuoyuyla paylaşılacağını duyurdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet