Geri Dön
Gündem2020 Kahramanmaraş, Adıyaman ve Malatya bayram namazı vakitleri! Kahramanmaraş, Adıyaman ve Malatya'da bayram namazı saat kaçta kılınacak?

2020 Kahramanmaraş, Adıyaman ve Malatya bayram namazı vakitleri! Kahramanmaraş, Adıyaman ve Malatya'da bayram namazı saat kaçta kılınacak?

Kahramanmaraş,Adıyaman ve Malatya bayram namazı saat kaçta? sorusunun cevabı araştırılıyor. Ramazan Bayramı'nın ilk günü 24 Mayıs tarihinde idrak edilecek.Diyanet İşleri Başkanlığı il il bayram namazı vakitlerini yayımladı. İşte 2020 Kahramanmaraş,Adıyaman ve Malatya bayram namazı vakitleri...

2020 Kahramanmaraş, Adıyaman ve Malatya bayram namazı vakitleri! Kahramanmaraş, Adıyaman ve Malatya'da bayram namazı saat kaçta kılınacak?

Ramazan Bayramı için vatandaşlar hazırlıklara başladı. Ramazan Bayramı'na saatler kala bayram namazı ile ilgili detaylar merak konusu oldu. Bu yıl camilerde bayram namazı kılınamayacağı için evlerde namazı kılacak olanlar bayram namazı saatini araştırıyorlar. İşte 2020 Kahramanmaraş,Adıyaman ve Malatya bayram namazı vakitleri...

KAHRAMANMARAŞ'DA BAYRAM NAMAZI SAAT KAÇTA KILINACAK 2020?

Kahramanmaraş'da bayram namazı saat 05:49'da kılınacak.

ADIYAMAN BAYRAM NAMAZI SAAT KAÇTA KILINACAK 2020?

Adıyaman'da bayram namazı saat 05:43'de kılınacak.

MALATYA BAYRAM NAMAZI SAAT KAÇTA KILINACAK 2020?

Malatya'da bayram namazı saat 05:42'da kılınacak.

İL İL NAMAZ VAKİTLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İftar sofrasında eski eşini bıçaklayan şüpheli tutuklandıKütahya’da bir süre önce boşandığı, uzaklaştırma kararı aldıran Hanım Ç.’yi işlettiği lokantadaki iftar sofrasında bıçakla yaralayan Emin Namdar, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Hastanede tedavi gören Hanım Ç.’nin ise hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet