Geri Dön

2020 KYK yurt başvuruları ne zaman yapılacak? KYK yurt ve burs başvuruları başladı mı?

KYK yurt başvuruları öğrencilerin gündeminde yer alıyor. Hem üniversiteye yeni kayıt yaptıranlar hem de ara sınıf öğrencileri yurt ve burs başvurularının açıklanmasını bekliyorlar. Peki 2020 KYK burs ve yurt başvuruları ne zaman yapılacak? İşte ayrıntılar...

2020 KYK yurt başvuruları ne zaman yapılacak? KYK yurt ve burs başvuruları başladı mı?

Üniversite kayıtları geçtiğimiz günlerde tamamlanadı. Üniversiteye kayıt yaptıran öğrenciler KYK yurt ve burs başvurularının yapılacağı tarihi merak ediyorlar. Peki KYYK burs, yurt ve kredi başvuruları ne zaman yapılacak 2020?

KYK YURT BAŞVURULARI NE ZAMAN YAPILACAK?

KYK yurt başvuruları henüz başlamadı. KYK yurt, burs ve kredi başvuru tarihi belli olduğu zaman detaylar haberimizde yer alacak.

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI AÇIKLAMA YAPTI

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Twitter'da şu açıklamayı yaptı;

"GSB Yurtları, öğrenim kredileri ve burs başvuruları ile ilgili gelişmeler sosyal medya hesaplarımız ve Web sitemizde duyurulacaktır.

Farklı kaynaklara itibar etmeyiniz.

Yurt başvuru tarihleri Yükseköğretim Kurulu ve Bilim Kurulu'nun kararları doğrultusunda belli olacaktır."

İzmir'de silahlı saldırıİzmir'in Karşıyaka ilçesinde, aralarında husumet olduğu ileri sürülen kimliği belirsiz kişi Engin Ekşioğlu'nu(39) iş yerinde tabanca ile vurarak öldürdü. Olayın ardından polis ekipleri, kayıplara karışan cinayet firarisini yakalamak için çalışma başlattı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber