Geri Dön
Gündem2020 Sürat Kargo çalışma saatleri | Sürat Kargo kaçta açılıyor?

2020 Sürat Kargo çalışma saatleri | Sürat Kargo kaçta açılıyor?

Sürat Kargo üzerinden işlem gerçekleştirecek olan vatandaşlar, Sürat Kargo çalışma saatlerini merak ediyor. Hafta içi - hafta sonu Sürat kargo çalışma saatleri nasıl? Sürat Kargo saat kaçta açılıyor? Saat kaçta kapanıyor? İşte Sürat kargo hakkında merak edilenler...

2020 Sürat Kargo çalışma saatleri | Sürat Kargo kaçta açılıyor?

Kargo göndermek isteyenler veya kargo bekleyenler, kargo çalışma saatleri hakkında bilgi almak istiyor. Sürat Kargoyu tercih edenler, Sürat kargo çalışma saatleri arayışına geçiyor. Peki Sürat Kargo saat kaça kadar açık? Sürat Kargo hafta sonu açık mı?

SÜRAT KARGO ÇALIŞMA SAATLERİ

2020 Sürat Kargo çalışma saatleri | Sürat Kargo kaçta açılıyor

Şubeden Şubeye Teslim Gönderiler:

0-600 km mesafeye kadar taşınacak gönderileriniz minimum 1, maksimum 2 iş gününde teslim şubesine ulaştırılması hedeflenmektedir.

600-1200 km mesafe arası taşınacak gönderilerin minimum 2, maksimum 3 iş gününde teslim şubesine ulaştırılması hedeflenmektedir.

1200 km üzeri mesafeye taşınacak gönderilerin minimum 3, maksimum 4 iş gününde teslim şubesine ulaştırılması hedeflenmektedir.

Adresten Şubeye Teslim Gönderiler:

0-600 km mesafeye kadar taşınacak gönderilerin minimum 1, maksimum 3 iş gününde teslim şubesine ulaştırılması hedeflenmektedir.

600-1200 km mesafe arası taşınacak gönderilerin minimum 2, maksimum 4 iş gününde teslim şubesine ulaştırılması hedeflenmektedir.

1200 km üzeri mesafeye taşınacak gönderilerin minimum 3, maksimum 5 iş gününde teslim şubesine ulaştırılması hedeflenmektedir.

Şubeden Adrese Teslim Gönderiler:

0-600 km mesafeye kadar taşınacak gönderilerin minimum 1, maksimum 3 iş gününde müşteri adresine ulaştırılmasını hedefliyoruz.

600-1200 km mesafe arası taşınacak gönderilerin minimum 2, maksimum 4 iş gününde müşteri adresine ulaştırılmasını hedefliyoruz.

1200 km üzeri mesafeye taşınacak gönderilerin minimum 3, maksimum 5 iş gününde müşteri adresine ulaştırılmasını hedefliyoruz.

Adresten Adrese Teslim Gönderiler:

0-600 km mesafeye kadar taşınacak gönderilerin minimum 1, maksimum 4 iş gününde müşteri adresine ulaştırılmasını hedefliyoruz.

600-1200 km mesafe arası taşınacak gönderilerin minimum 2, maksimum 5 iş gününde müşteri adresine ulaştırılmasını hedefliyoruz.

1200 km üzeri mesafeye taşınacak gönderilerin minimum 3, maksimum 6 iş gününde müşteri adresine ulaştırılmasını hedefliyoruz.

Hizmet birimlerimize teslim ettiğiniz gönderileriniz "Sürat Kargo Lojistik Ve Dağıtım Hizmetleri A.Ş güvencesiyle emniyetli şekilde taşınarak alıcılarına teslim edilir. Gönderinizin hangi aşamada olduğunu ve teslimat durumunu internet sitemizin Kargo Takip bölümünden takip edebilirsiniz.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
ABD'nin Yunanistan'da yeni üs kararı ne anlama geliyor?Türkiye’ye 40 km uzaklıktaki Dedeğaç’ı Atina’dan alıp askeri üs yapan ABD, şimdi de Çanakkale Boğazı'nı çerçeveleyen adaları istiyor. ABD ile Yunanistan arasında önümüzdeki ay yeni bir savunma anlaşmasının imzalanması bekleniyor. O anlaşmada Dedeağaç askeri üssünün kullanılmasının 5 yıl daha uzatılması bekleniyor. ABD'nin Yunanistan'da başka üsler kurmak istediği de gelen bilgiler arasında. Bölgede bu gelişmeler yaşanırken TSK, Ege ve Akdeniz'de 'Kararlılık 2121 Tatbikatı' başlattı. Peki peş peşe gelen bu haberler ne anlama geliyor? ABD ve Yunanistan ne yapmaya çalışıyor? Kritik gelişmelerin perde arkasını Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi Eray Güçlüer CNN Türk canlı yayınında değerlendirdi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner